Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az, ahogy a mai 'fiatal' lányok viselkednek? Bulizási szokás stb.

Figyelt kérdés

mert én is 15 vagyok (és lány) és idén kerültem be ugymond az éjszakai életbe, ugyértve hogy néhány ismerősöm, eléggé k*rvák és 15 évesen már ilyen eléggé komoly helyekre járnak, mint pl hajógyári meg corvin tető, és nem értem hogy ez nekik még miért jó.. meg mindig leisszák magukat a sárga földig, és erre büszkék.

bevallom hogy engem is ez megkörnyékezett, de itthon anya nem enged el, és eléggé gyanakvó már azután h egyszer elakartam menni corvin tetőre, szóval eléggé szigoru. de most nem ez a lényeg. de tényleg nem értem hogy ez nekik miért jó.

most beláttam hogy nekem erre még nincs szükségem, nyáron leszek 16 majd elmegyek vmi lightosabb helyre. de még bőven ráérek kb 2 év mulva ebbe belemerülni, nem akarom h ekörül legyenek a gondolataim..

de nekik ez miért jó szerintetek?

csak megbélyegzik őket az emberek, hogy ribanc...


2011. ápr. 9. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszik, hogy ettől lesznek "felnőttek". Igazad van, ráérsz még :)
2011. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%
A nőnek a konyhában a helye.
2011. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

igen, tudom hogy nem gondolom rosszul.

de mégis annyir 'kívülállónak' érzem magamat. monjuk pont nem olyan társaságba kerültem be, ahol annyira járnak bulizni, de van eygy fiu barátom (span csak) aki meg pont ilyen életet él. mondjuk 2 évvel idősebb nálam, de olyan kisebbségi érzetem van amikor mindig mondja h bulizik..

2011. ápr. 9. 20:40
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

ma 20:33

Meg az ágyban :D



Ne érezd magad másnak. Ne foglalkozz velük, Én ugyanezt csináltam egy emberrel, akiről azt hittem, hogy a barátom.

2011. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ettől úgy érzik élnek. nincs ezzel semmi baj. más attól érzi jól magát ha leribancozza őket.
2011. ápr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%

Én utálom hogy ilyenek a mai lányok...oltári szánalmas a viselkedésük, semmi tiszteletremélto nincs bennük...ezért probálok már inkább idösebb lányokkal ismerkedni, aztán majd ha öregszek addigra talán lesznek normális, "nekem valok" is :)


22/F

2011. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ma 20:50:


azt érzik hogy élnek, a de biosz tanárunk s elmondta hogy mennyire pusztitja az agysejteket a pia, és ők kb hetente bebasznak full. ebben mi az élvezet? én is ittam már, meg beisbasztam, de nem volt élmény. :o

ők csak azthiszik ez a menő.

2011. ápr. 9. 21:30
 8/10 anonim ***** válasza:
lol egyáltalán nem normális.nálunk is ilyenek az osztályban.de kb csak év elejétől kezdték ezt.meg cigiznek is.én sem értem mire jó ez nekik, de egyszerűen szánalmas.és még csak általános iskolások, 8.osok és a 7.esek is átvették tőlük.komolyan az osztályunkban van vagy 6-7 ember aki nem piál és nem cigizik.a többi meg tiszta szánalom.és még lazán a suliban is piálnak, meg cigiznek.és a tanárok is tudják, de nem csinálnak semmit.gyökerek.
2011. ápr. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

:D

Nem szeretnék hosszas felvilágosító szöveget tartani neked arról, hogy mit kéne és mit nem kéne. Megteszik gondolom mások és eldöntöd, hogy mit szeretnél csinálni. De a tapasztalataimat megosztanám.


Énis voltam gimis. 3 éve ballagtam. Azok az osztálytársaim, akik hatalmas partyarcok voltak, buliztak minden hétvégén, hétköznap, sehol sincsenek már. A közösség is nagyon hamar felbomlott ahogy észrevettem. Amíg volt az osztály addig összetartottak, összejártak. Miután vége lett már ritkán járnak össze, mindenki a maga bajával van elfoglalva, nincs többé olyan falkaszellem.


Volt aki terhes lett, volt aki elzüllött. Sokuknak voltak szép álmai jó egyetemről, nagy karrierről. De fel sem vették őket. A lányok és a fiúk egyaránt kb elsorvadhattak (legalábbis az én szememben). Olyan helyekre mentek továbbtanulni, amik arról híresek hogy jó a közösségi élet és sokat lehet bulizni. De amit tanulnak ott, az semmit sem ér.


A hatalmas partyarcokból, lányokból és fiúkból, akikre felnéztek, népszerűek voltak és kb királyok voltak a suliban, mintha jellegtelen senkik lettek volna mostanra. És ahogy látom, később sem lesz jobb nekik. Nem várnak rájuk sikerek, sem karrier. Ahogy sztem boldog családi élet sem. Olyan középszerűnek tűnnek, vagy a középszerűség alatt vannak már.


Üdv

2013. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hú utolsó,teljesen egyetértek veled!
2014. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!