Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha már valaki nem köhög...

Ha már valaki nem köhög amikor letüdőzi a cigit, akkor az azt jelenti, hogy már hozzászokott, illetve RÁszokott?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, valaki csak jóval utána kezd el...
2010. jan. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Akkor szoktál rá, ha mindig vásárolnod kell cigit a boltban, mert különben úgyérzed meghalsz cigihiányba.
2010. jan. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
NE SZOKJ RÁ! Ne csináld! Más évekig próbál leszokni s nem tud. Hidd el fölösleges. Büdös és drága. Nem is menő. Rossz szokás.
2010. jan. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj a látatlanban írt válaszomért, de valószínűsítem, hogy a baráti köröd és jómagad is a fiatalabb (14-16 éves) korosztályba tartozol, ugyanis most ezeknél a kölyköknél jött divatba, hogy suli után elvonulnak 4-5en egy eldugott helyre, azt rágyújtanak pár szál cigire.


Szóval, ha valaki nem köhög, az nem jelenti azt, hogy rászokott, ugyanis a nem-köhögés nagyjából 1-2 hét cigizés utána már kijön, a rászokás viszont a hajlamosságtól függ, illetve a bevitt nikotinmennyiségtől. Van, aki első szívásra a leggyengébb cigitől is köhög meg fulladozik.


Egyébként pedig, én nem javaslom a cigizést. Gondolj csak bele, mennyi minden másra költhetnéd azt a pénzt. Arról nem is beszélve, amit az előbb írtam, most ma már melyik kis taknyos tizenéves nem cigizik? Az ma már nem menő, azért meg felesleges, hogy csajoknál bevágódj, tapasztalatom, hogy a lányok (már aki nem cigizik), egyenesen utálja a cigiző pasikat. Barátnőm is próbál engem leszoktatni, több-kevesebb sikerrel.

2010. jan. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem mondtam, hogy rászeretnék szokni :) és cigizni sem fogok, azt meg, hogy ez sokaknál "menő" nálam nem az.

;)

2010. jan. 10. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!