Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leszokni egy...

Hogyan tudnék leszokni egy oldalról?

Figyelt kérdés
Mikor elkezdtem gépezni,mutattak egy oldalt,megtetszett elkezdtem vele játszani.Rászoktam.Most pedig nem tudok róla leszokni.Lécci segítsetek!!!!!Normális válaszokat lécci
2011. okt. 19. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy külső segítséggel hogy tudnál leszokni erről, egyszerűen ne menj fel és kész ha nem megy akkor függő vagy, szólj valakinek hogy segítsen.
2011. okt. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hirtelen valamiről letenni nem szabad. Csak apránként. Mondjuk játszol egy héten 6-szor, aztán 4-szer, egy idő után csak egyszer-kétszer néhány órát, aztán később kevesebbet havonta. Ha ki tudod találni hogy milyen időközönként veszed elő a játékot, akkor le tudsz róla állni.
2011. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talalj ki mas elfoglaltsagokat, amik lefoglalnak es kozben nem otthon vagy. Igy kevesebb idod jut jatszani. Az elejen nehez lesz, de utana konnyeb, es nem is fog hianyozni annyira.
2011. okt. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!