Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok leszokni...

Miért nem tudok leszokni erről az oldalról?

Figyelt kérdés
Már annyiszor megfogadtam, hogy nem teszek fel több idióta kérdést, csak információszerzés céljából, de soha nem jön össze... De vagy 3 éve ez megy, kisebb-nagyobb megszakításokkal... :-/
2011. aug. 9. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Na én meg a válaszokkal vagyok így, sose teszek fel kérdést. Csak nagyon ritkán.
2011. aug. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Mert. nincsenek barátaid és/vagy párkapcsolatod.
2011. aug. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
én is a válaszokkal vagyok így :D folyton találok valami olyan kérdést, amire azonnal válaszolnom kell :D és egyszerűen jóérzés, hogy segíthetek, és képes vagyok fél napokat itt tölteni :S :D
2011. aug. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Legalább nem vagyok egyedül :D Hát én is szoktam válaszolgatni is persze :-) Óránként csak 1 kérdést lehet sajna feltenni, addig meg el kell ütni az időt.... :D
2011. aug. 9. 11:44
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Azért, mert GyK-függők vagytok...velem egyetemben. Én már többször töröltem is magam, aztán valami miatt mindig visszaregisztráltam... és én sem 2 percet töltök itt. Főleg nyáron.
2011. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én már legalább 6-szor letöröltem magam...
2011. aug. 9. 11:48
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Nálam is ez van, bár én nem töröltem magam.... annyit veszek észre, hogy minden percben itt vagyok:DDD
2011. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Kedves második válaszoló, nekem például vannak barátaim és van egy kitűnő párkapcsolatom is, még is itt töltöm a napom felét.

Néha még este az ágyból fekve is GYK-zok a mobilomról.

Mondjuk igaz, hogy egész nap semmi más dolgom nincs, de akkor sem helytálló a válaszod :)

2011. aug. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!