Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telefonos zaklatás. Feljelentés?

Telefonos zaklatás. Feljelentés?

Figyelt kérdés
Valaki csinált egy Facebook felhasználót amin egy barátomat ocsárol, majd felhívott engem is egyszer, oltogatott, aztán letette. (természetesen rejtett számon). Feljelenteném de nem tudom ez mit von maga után, érdemes-e. Szóval ha érdemes, akkor ennek mi a menete, hogyan zajlik?
2011. szept. 22. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Oltsd vissza te szerencsétlen.
2011. szept. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
szerintem kiröhögnek. pláne ha az illető számát sem tudom.
2011. szept. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Jelentsd fel.xD.am hogykell rejtet számon hívni?
2011. szept. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Annyira szeretem az ilyen válaszokat...:D

Tisztelt 1. válaszadó. Nem tudom hogy észrevette-e, lehet hogy nem volt elég világos, de leírtam hogy "rejtett számon" hívott. Ezek után hogy oltsak vissza?...

3. válaszadó, a telefon beállításainál tudod, általában a hívásbeállításoknál, szám elrejtése/szám láthatósága címen...:)

2011. szept. 22. 20:42
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nem tudom hogy észrevette-e, lehet hogy nem volt elég világos, de leírtam hogy "rejtett számon" hívott. Ezek után hogy oltsak vissza?"


Azt írtad felhívott és oltogatott.. Te mit csináltál, végighallgattad csendben és megköszönted a hívását?

2011. szept. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem szóltam a telefonba... baromi egyszerű, ha visszaoltogatok, nem tudom feljelenteni se, és az oldal soha nem lesz törölve... érted?:)
2011. szept. 23. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!