Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Véleményekett kaphatok?

Véleményekett kaphatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a Tibi vagyok.


Szeretek inni (szerintem nem ojan sokat) és szeretek csajokkal flörtölni(elég jól szokott elsűlni). Egyszer egy buliban voltam mikor észrevettem egy dögös csajt (akkor még nem is tartottam csak 3 és fél üveg sörnél). Odamentem hozá. Véletlen odafelé megbotlotam és lerántottam a szexi miniszoknyályát. Ami szerintem vicces volt. Ki is röhögtem egy kicsit de az ép elég volt ahoz, hogy lehánnyam. A hányás a cipőjére ment. Nem is értem hogy történt az egész főleg azt nem hogy ezért egy nagy pofont adott. Pedig szerintem neki is röhögnie kellett volna. Nem is értem. Szerintem nagyon pojénos volt. Szerintetek?


2011. okt. 20. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a helyesírásod "ojan pojénos" és nem a sztorid.
2011. okt. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"-Szeretek inni (szerintem nem ojan sokat) és szeretek csajokkal flörtölni(elég jól szokott elsűlni)."-Jajj ha a helyesírási szótárt is szeretnéd...

~

-Szeretek inni (szerintem nem ojan sokat)~ ...-akkor még nem is tartottam csak 3 és fél üveg sörnél...hmmm

2011. okt. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
valami kva vicces lehetett neki, hogy lehúztad a szoknyáját és lehánytad, ráadásul még ki is röhögted...
2011. okt. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tőlem A Magyar Helyesírás Szabályai című könyvet kaphatod.
2011. okt. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!