Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismerős valakinek a Stephanie...

Ismerős valakinek a Stephanie Bashir név?

Figyelt kérdés
Kaptam egy e-mailt tőle. Ő állítása szerint egy szudáni lány, aki most Dakarban van egy menekült táborban. Apjától 5,3 millió dollárt örökölt, de kell neki egy külföldi bankszámla ahová a pénzt utaltatja, (persze az enyém) hogy utána elküldjem neki a repülőjegyére a pénzt, hogy ide tudjon utazni, és új életet kezdeni. Mind ezekért én, az 5,3 millió dollár 15 százalékát kapnám. A bökkenő az egészben az, hogy utána néztem a neten, és több külföldi fórumon is rátaláltam szinte az én lefordított szó szerinti levelemre, ami már másoknak is feltűnt. Tehát sok embernek elküldte(ték) ugyan ezt a levelet. Kérte hogy küldjek magamról képet. Én küldtem neki Hitlerről egyet.
2011. okt. 20. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Hitlerről:)))

Egyébként nem ismerős.

Gondolom elakarja híresztelni,hogy mennyit örökölt:)

2011. okt. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem inkább elég átverés szaga van.
2011. okt. 25. 19:31
 3/4 anonim válasza:

Csalók ezzel a módszerrel(is) próbálnak pénzt kicsalni emberekből... legutóbb hasonlatos módon pl. Csisztu Zsuzsát is megtévesztették...(újságokban,tévében is volt róla szó)

senki ne dőljön be az efféle marhaságoknak ..!!!

2011. okt. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Radovics Tibor válasza:

Ismerős bizony! Nekem is küldött. Válaszoltam neki és kiderült hogy az ügyvédnek fizetnem kell 460 amerikai dollárt az átutalás elindításához.

Na ez tényleg átverés nehogy valaki bedőljön neki!!

2012. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!