Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » (KOTOR rajongókhoz) Valaki...

(KOTOR rajongókhoz) Valaki elmondaná nekem, hogy mi a jó a Knights of the Old Republic 1, és 2. részben, illetve a nem sokára megjelenő the Old Republicban?

Figyelt kérdés

Sok oldalon olvasom, hogy a Lucasarts legkiemelkedőbb "termékei" közé tartoznak, illetve hogy a legjobb lucasarts játéknak vannak kikiáltva! Ezt én nem tudom semmire se vélni, mert szerintem mindaz, hogy az irányítás egy borzasztóan buta kattingatós ökörség, nem folyamatos a küzdelem, hogy egy csapat jedi és sith kaszabolja egymást minden második percben, mindenfajta indok nélkül, és az hogy az egész láthatóan egy olyanfajta STAR WARS rajongói csoportnak készült, akik nem akarnak felállni a gép mellől, egyszerűen halálosan unalmas... Nincs annyi köze sem az igazi STAR WARS univerzumhoz, mint a Force Unleashednek, vagy akár a Jedi Knight sorozatnak (sőt talán még a gagyi animációs filmeknek is több közük van hozzá, már csak a szereplőkből is kiindulva)! Ez egyszerűen élvezhetetlen, sőt még az újdonsült üdvöskének a grafikája (még a legjobb indulattal sem) nevezhető jónak, pedig elhihetitek, hogy én még a Doom 2-vel is eljátszok! Az egész érdektelen, és mégcsak az egymást követő részeknek sincs semmi logikai fonaluk, vagy közük egymáshoz, csak egyszerűen gondolnak egyet, és egy új Sith nagyúr, aki egy galaxison kívüli rendszerből jött, vagy éppen egy 100 éves rabság után egy katakombából szabadult, hirtelen "naggyon-naggyon veszélyes". Ilyen mentalitással én is tudnék sztorit kitalálni, nem nagy kunszt!

Kérem a megfelelő személyt, hogy oktasson már ki engem, hogy miért vagyok én a hülye!


2011. okt. 20. 21:52
 1/1 anonim ***** válasza:
A játékot valószínűleg azért nem szereted, mert vagy szerepjáték rajongó (gondolom a Force Unleashed vagy a Jedi Knight sorozat jobban tetszik), a történettel meg valószínűleg azért, mert nem szántál elég időt (talán nem is érdekel) a teljes star wars "történelem tanulmányozására" (rengeteg regény, wikipedia oldal, stb).
2011. okt. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!