Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook üzenőfaladon, bal...

Facebook üzenőfaladon, bal oldalt 10 ismerősödet mutatja, miért őket? (többi lent)

Figyelt kérdés
Barátnőm azt mondta, azokat mutatja, akik TÉGED nézegetnek..De én szerintem meg,akiket én nézegetek,és tartom velük kommentárban vagy levélben a kapcsolatot. Szerintetek? Én most ezen gondolkoztam el..
2011. okt. 22. 20:52
 1/7 anonim válasza:
100%
ez engem is érdekel
2011. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
engem is.. de az kizárva, hogy azt akivel tartom a kapcsit, mert sok olyan van ott akivel nem
2011. okt. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mondjuk igaz,meg van akinek megnéztem az adatlapját,és nem tette ki nálam,viszont nála se voltam ott:) valakik pedig régóta ott vannak,közülük egy jelentősebb személy is:))
2011. okt. 23. 00:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs jelentősége..mindig változik..meg hát lehet h például csak 4en nézik meg az adatlapodat..vagy 15en. De nem hinném hogy azt jelenti.
2011. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
erre en csak azt toom mondani, hogy ez nallam mindig valtozik....vagyiis mikor fellepek ott van 10 szemely...adok nneki 1 refresh-t(f5) es mar masokat ad ki. Ez semmitol sem fugg....csak ugy ki ad tizet a geep es kesz.
2011. okt. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első sorban a legjobb barátaim vannak,akikkel napi szinten beszélek,nézem a képeiket meg ilyenek.
2011. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen nekem is, olyan személy, akikkel tartom a kapcsolatot, vagy sokat nézem:) azért is kérdeztem,mert egy jelentős személy,aki fáj,hogy ott van mindig..:(:)
2011. okt. 25. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!