Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy békülhetnék ki a barátnőm...

Hogy békülhetnék ki a barátnőm szüleivel?

Figyelt kérdés

Na hát arról van szó,hogy innen a városból elköltöztek egy kis faluba nem olyan messze. Már egyszer ott is aludtam náluk 2 napig. Akkor elfelejtettem vmit(1 dolgot) megköszönni,ezért a szülei illetlennek tartanak, meg azt hiszik,hogy nem tetszik az a falu,de ez nem igaz. És azért nem engedik hogy megint odamenjek,mert ezt hiszik.Pedig már nyáron is terveztük,de akkor sem jött össze. Aztán most írtam a bnőmek hogy milyen sok indokom van és hogy ezt mind mondja meg a szüleinek. Hát meg is mondta, de erre azt mondták: "ez a lány már biztos nem jöhet ide". Azt hiszik,hogy csak azért mondom ezeket, hogy odamehessek. De ha meg nem mondanám akkor meg az lenne a baj.

KÉRLEK SEGÍTSETEK!

Hogyan békülhetnék ki velük?


2011. okt. 23. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor most hívd meg te a barátnődet, aludjon ő tinálatok egy pár napig. Egyébként is úgy "illő", hogy most te lásd vendégül őt. Azután majd jön a többi is.
2011. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bánomisén ***** válasza:
Fafejűek kissé a barátnéd ősei, bocs. Igaza van az elsőnek, hívd meg most te a barátnődet, legalább viszonzod a vendéglátást, ahogy illik. Ebbe nem köthetnek bele, teljesen ildomosan viselkedsz.
2011. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!