Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találkozom a barátom szüleivel...

Találkozom a barátom szüleivel. (15/L)? Help!

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Van barátom, ő az első. Azt akarja h szerdán mennyek el hozzájuk, és gondolom h ott lesznek a szülei is. Nem tudom mit mondjak, h mutatkozzak be, stb. :S Segítsetek!
2011. ápr. 25. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak természetesen. Ne próbálj viselkedni. Ez a legbeváltabb módszer.
2011. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az a legtermészetesebb ha a barátod mutat be nekik. szerintem ez magától értetődő de azért kérd meg rá. amúgy meg hagyd hogy s zülei kezdeményezzenek, szerintem ők sokkal jobban megakarják ismerni a fiuk barátnőjét. szóval lesznek ott kérdések csak válaszolj :)
2011. ápr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdeznek majd rólad, suliról, szüleidről, meg ilyen általános témákról. Nyugi, olyan kérdést nem fognak feltenni h mennyi 4652 négyzetgyöke. :)
2011. ápr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. :))
2011. ápr. 26. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!