Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A barátnőm mindená...

Mit tegyek? A barátnőm mindenáron el akar zavarni bunyózni a cigánysorra.

Figyelt kérdés
Azt mondja nem látott meg engem verekedni és zsarol ha nem kötök bele ők nélkül egy cigányba, akkor el fog hagyni mert akkor nem vagyok igazi férfi. És mindezt csak a saját szórakoztatására akarja. Mit tegyek mert szeretem eddig nem volt ilyen. 2 év kapcsolat után ilyet vár el tőlem. Miért teszi ezt velem? :(
2011. okt. 25. 20:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Zavard el a hülye p i cs á t.
2011. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Eee, hát végül is eltudom képzelni. Vannak ...va hülyék. De egyértelmű, szakíts vele, NA persze előtte azért küld el a ...... ....csába. Vagy kérd meg mutassa meg hogy képzeli el, te majd távolról figyeled. Ha tényleg ilyen hülye te meg elég ügyesen beledumálod még bele is menne szerintem, de az már felesleges lenne.
2011. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Orsi26Varga válasza:
100%
Hát,ha ilyet kér,akkor nem szerethet,mert mondd meg neki,h ő meg nem igazi barátnő,hogyha ilyet kér...Elhagy...Hagyjon akkor el...Ilyen barátra,vs barátnőre kinek van szükség...Sztem senkinek....
2011. okt. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A verekedős része belefér. Lazán. No de ki akar egy késelést? Meg akar öletni a csajod? Nincs sok pénzed véletlenül?
2011. okt. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha a csaj skinhead de úgy igaziból és veled is megy hogy ő is beálljon akkor jogosan követeli hogy bizonyíts!!!

Ha nem ,akkor meg legyél férfi és miharabb dobd ki azt a csajt aki paracsolgatni mer neked!!!ne legyél már ekkora papucs!!!A másik meg az hogy cigányok ellen egyedül nem érsz semmit mert ezek hozzák a testvéreket is ...

2011. okt. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Egy kérdésem lenne. Van nemi életetek? A csajok akkor akarnak hasonló izgalmakat az életükbe, ha másból nem kapják meg. Izgasd fel nyelvvel, vagy dugd meg de jól :) - nehogy a cigánysoron kártyafüggetlenítsék a romákok .
2011. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
én is csak azt tom mondani mint az első válaszoló...MEGYEK SEGÍTEK!
2011. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Na jól van...megyek Én is segíteni!!! :)
2011. okt. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát ha ez igaz, akkor te meg mondd neki, hogy verekedjne cigány csajjal, ha ilyen kemény. Nem biztos hogy jól járna. :)
2011. okt. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!