Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tizenéves lányoknak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tizenéves lányoknak miért kell mindenáron 3-4 évvel idősebb fiú és korukbeli nem?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mert érettebbnek hiszik magukat náluk.

És amilyen gyökerek szaladgálnak mostanában az utcán, azt kell mondanom sok esetben igazuk is lehet.

2010. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ez nem igazság velem szemben :( , én nem vagyok ilyen menőzni akaró trehány hülyegyerek, de szerettem volna barátnőt de nem vagyok az esete... és ez nem az első eset. Esélyem sincs a lányoknál... (amúgy 17/F)
2010. jún. 12. 16:05
 3/13 anonim ***** válasza:

mert a tizenévesekkkel a náluk 3-4 évvel idősebb srácok vannak egy szinten!

és attól h te nem jössz be pl egy veled egykorúnak attól nem kellene általánositani, és leszolni olyanokat akik pl boldogag a párkapcsolatukba, és megfelel nekik ez a korkülönbség....élő példa én....14 lány

2010. jún. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
elözö vok, egyébként biztos találnál olyat aki korodbeli és bejössz neki!!!
2010. jún. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

mert az egykorúakat még "'túl kisfúnak"' tartják.

Én pl nem vagyok ilyen,nem az érdekel hogy időseb egyen.Ha tényleg szeretem felőlem lehet velem egy idős.De tény hogy ha egy idősebb szembejön nem mondok neki nemet ;p .

15/L

2010. jún. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nkm volt 1 barátnőm, akinek 13 évesen volt 1 18 éves pasija, és még ma is boldogok...és tényleg szeretik 1mást..
2010. jún. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne rinyálj! Te is leszel huszonéves és halálra kefélheted a sok kis 17 évest
2010. jún. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb veled egykorú, kedves Kérdező, még elég komolytalan. Így azok a lányok, akik "érettebb" kapcsolatra vágynak, inkább a huszonegynéhány évesek között keresgélnek. Természetesen vannak kivételek a korodbeli lányok között is, és persze te is lehetsz kivétel, amennyiben nem vagy annyira komolytalan, mint számos kortársad. Így hát fogsz találni olyan lányt, akinek megfelelsz majd.
2010. jún. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Te meg keress egy 13 évest.
2010. jún. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

mert éretlenek :D és sokszor a 8 éves hugommal komolyabban eltudok beszélgetni mint a velem egykorú srácokkal

16/L

2010. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!