Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak, hogy a párom lelkiismeret furdalás nélkül nélkülem szilveszterezzen? Mert tiszteletből mindenáron velem akar lenni.

Figyelt kérdés

ugyanis imádja a barátait, akik amikor bulizunk velük, engem lejáratnak, nekem beszólnak,stb, így kitaláltam, hogy én többet nem bulizok velük.

De a barátomat nem akarom eltiltani tőlük, így szeretném, ha ő menne. de nélkülem nem akar, inkább velem tévézne otthon. én meg ezt nem akarom. hagy menjen.

Már kipróbáltunk ilyen esetekre köztes megoldást, hogy pár órára megjelenünk és lelépünk. csakhogy abból az lett, hogy engem gúnyoltak, hogy miért nem maradok velük bulizni, mindenki azt hitte a párom csak miattam nem marad, holott ő másnap ment kora reggel külföldre, nem is akart maradni, csak a haverjai előtt ezt nem vállalta fel.

Tehát pár órára sem akarok megjelenni, amit a barátom szeretne, mint megoldás.

Szerintetek hogy legyen?


2010. dec. 28. 14:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Amit itt fent leírtál, na azt mondd el neki.
2010. dec. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 sasna ***** válasza:
óó, sajnalom a szitut.. :S de mivel járatnak le, vagy miért? :S sztem ha veled akar lenni, akkor ez becsüld meg!! az én exemet egyáltalán nem érdekelte, h én hol leszek, stb..
2010. dec. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Ja , jófej a párod, hogy veled maradna

és szerintem nem veled vagy veletek van a probléma, hanem a se*gfej "haverokkal"..

2010. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Előzőeknél a pont! Maradjatok együtt és szexeljetek egy jót ;)
2010. dec. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

elmondtam neki, de még mindig a köztes megoldáson van, hogy pár órára elmegyünk

a baj szerintem nem is a haverokkal van, mert a párom nem állítja le őket soha rólam, védjem meg magam alapon, csak azért, hogy ő ne konfrontálódjon

2010. dec. 28. 14:25
 6/27 sasna ***** válasza:
óó, az nem jó.. az én párom is ilyen volt, h sose védett meg.. szinte soha.. akkor pedig állj ki magadért, és a párodnak is mondd meg, h milyen ez a viselkedés, h nem képes megvédeni..
2010. dec. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

hát valahogy én nem akarok otthon ülni vele mint az öregek

félek hogy ezért meg fog engem utálni

2010. dec. 28. 14:34
 8/27 anonim ***** válasza:
Érdekes egy kapcsolat.... :)
2010. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha a barátnőmmel lehetnék szilveszterkor és nekem tök 8 hogy hol vagyunk vagy mit csinálunk...
2010. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

már mondtam ezt is a páromnak, hogy hogy lehet hogy nem tisztelik a bnőjét

ki van akadva, hogy nehogymár ő védjen meg

más csajoknak is beszólnak, azok is kezelik

egy példa:

szitu az edzésről volt szó

mondtam a haverjának, hogy látom, hanyagolod mostanság, mert pocakos vagy

erre a haver: "azért van pocakom, hogyha előttem térdelsz ne ázzál az esőben."

erre a barátom: "hát hagy ázzon ha-ha"

aztán meg játszotta a fejét, hogy nem tudta hogy rólam van szó.

2010. dec. 28. 14:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!