Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenáron babát akarok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenáron babát akarok ha a pasim a combomra élvez én pedig belekenem a hüvelybe szerintetek sikerülhet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 21:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Sikerülhet, de biztosabb, ha egyből beléd ikrázik...
2010. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden áron akarod akkor élvezzen beléd úgy biztosabb lesz!!
2010. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
hu.én kb egy letolást vártam h hhogy lehetek ilyen aljas
2010. márc. 16. 21:34
 4/25 A kérdező kommentje:

igen de ö még bizonytalan

6 éve vagyunk együtt és már van egy kislány

2010. márc. 16. 21:36
 5/25 anonim ***** válasza:
nem vagyok benne biztos, hogy ez a legjobb módja a családtervezésnek...
2010. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
szerintem simán működhet a dolog
2010. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Aztán meg sírni fogsz, ha emiatt elhagy. Basszus, egy család vagytok, közös döntésekről nem hallottál még?
2010. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
igazad van de muszáj ezt eröltetnem mert mikor erröl van szo én csak azt veszem rajta észre h örülne neki csak gondolom késöbb
2010. márc. 16. 21:41
 9/25 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy jól veszed ki. Beszéljétek meg, ha tényleg örülne neki, bele fog egyezni.
2010. márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Átverésnek fogja érezni, és jogosan! ha így "eszközölöd ki". Ez nem tisztességes eljárás. Ha babát szeretnél, és hopp, egyszercsak véletlen terhes maradsz, az milyen fényt vet rád?

Sztem ülj le, és beszélj vele.

Egyébként sok kislány attól van totál kétségbeesve, h így lehet -e terhes. Olvasgasd el azokat a válaszokat, minden 2. úgy válaszol, h igen, lehet.

De ez akkor sem a legjobb módszer.

Beszéljétek át a helyzetet, ha annyira szeretnéd, győzd meg. Ha egy kislányotok már van, neki is jó lenne egy kistestvér.

Tényleg inkább legyél egyenes!

2010. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!