Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy közöljem vele? (többi...

Hogy közöljem vele? (többi lent, kicsit hosszú)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy fiú akivel nagyon sokat beszélgetünk, de ezt a beszélgetést úgy hogy tényleg mindent meg tudunk beszélni egymással. De persze néha kibukok.. nem tudom hogy miért igazából de tudjátok: 'Azzal veszekszünk a legtöbbször akit nem akarunk elveszíteni' :) Léci segítsetek .. hogy mondjam meg neki hogy többet jelent mint egy barát ? Csak attól félek hogy ha ezt elmondom neki akkor elrontom a barátságot. Igazából annak örülnél a legjobban ha ő mondaná meg. De mind1 :) Léci kíméljetek a h.ly. hozzászólásoktól! S.O.S
2011. okt. 26. 18:38
 1/9 anonim válasza:
szerintem találj ki egy közös programot.Menjetek el valahova ketten aztán ölelgesd,bújj hozzá,kapd le.. de ez csak egy ötlet,tőle is függ a dolog,hogy bele menne-e.
2011. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de amugy mikor kicsit veszekszünk szoktam neki ilyeneket írni hogy tudod hogy szeretlek :D meg minden de nem tudom hogy ő ezt hogy fogja fel :/ a közös program meg >.< nemistudom :D....
2011. okt. 26. 20:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztem hallgass a megérzéseidre! Ha úgy érzed ö is többet érez irántad, akkor ne szarakodj:) próbáld meg viccesen elöadni. Ha meg úgy érzed mégse akarna többet, akkor ne csinálj semmit. Várd ki mi lesz a késöbbiekben.
2011. okt. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és hogy érted azt hogy "viccesen"? :D
2011. okt. 27. 18:55
 5/9 anonim ***** válasza:
H is mondjam:) Szóval ne komolyan add elö neki, hanem egy olyan szituban amikor ökörködtök, ha szoktatok ilyet:P Csak lazán, spontán, amikor éppen hülyéskedtek. Ennél jobban nem tudom elmagyarázni:)De ha annyira nem megy, hagyd. Ha neki is többet jelentesz tuti,h fog lépni feléd. Csak legyél türelmes.
2011. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg egy kicsit hogy is mondjam :D "enyhébben" mivel mint mondtam hogy csak interneten szoktam vele beszélni :) ?
2011. nov. 1. 14:19
 7/9 A kérdező kommentje:
Vagy egy spontán beszélgetés közben... "mondanom kell valamit szeretlek?" az gáz lenne? :O
2011. nov. 1. 17:05
 8/9 A kérdező kommentje:
Erről lekéstem :'S már van barátnője :'(
2011. nov. 29. 18:26
 9/9 anonim válasza:
Ai hülye az haljon meg ! Már bocsánat ! ...egy fiú
2013. dec. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!