Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szolnokon diákmunka?

Szolnokon diákmunka?

Figyelt kérdés

15/L

Tudom, hogy fiatalnak bizonyulok, de minden munkát szívesen és teljes odaadással vállalok. Legyen itt szó akár gyerekvigyázás(nagyon jól megértem magam a gyerekekkel), takarítás, ház körüli munka, állatokkal is nagyon szívesen foglalkozom. Idősebbeknek is nagyon szívesen segítek. Akár állandósággal is vállalom.

De minden más munkát is szívesen teljesítek.

Az ok amiért ennyire dolgozni szeretnék, anyáéknak ezzel is segíteni. Mert ha a barátokkal elmegyek egyet fagyizni akkor is mindig anyától kérek és tudom, hogy ez nagy segítség lenne neki. És egyrészről a saját pénzem lenne amiből azt vehetek magamnak amire épp szükségem van.


Előre is köszönöm!


2011. júl. 24. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
én is 15/L vagyok, és szolnoki. most mondom, h szolnokon ilyennel ne próbálkozz, én is kerestem. végül szeged lett belőle..
2011. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is szolnoki vagyok. most töltöm a 16-ot (fiú vagyok)


és esküszöm, hogy ezt a kérdést én is írhattam volna! jövő nyáron elmegyek, az tuti. annyi előnyöm van, hogy anyukám a munkaügyi hivatallal jó kapcsolatban van, sokáig ott dolgozott, a vezérigazgató egyik legbizalmasabb embere volt,szóval ő minden állásról tudott a régióban. (a régebbi igazgatóé, nem a mostanié)


multkor mondott egy diákmunkát, ha gondolod rákérdezek neked.


a lényege:


18 éven aluli legyél (nem baj ha nem vagy 16)


az APEH-nek kellene ellenőrzésben segíteni. annyi a munka hogy bemész egy edott boltba és veszel szeszes italt, vagy cigit. ez egy teszt. ha kiszolgálnak akkor nyilván megbirságolják a boltot, ha meg elkergetnek akkor sincs semmi.


egy-egy boltért 1500-at kapsz... szóval nem sok pénz, de csoda, hogy van... ha akarod rákérdezek, lehet-e még jelentkezni...

2011. júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
örülnék neki ha utána néznél és aztán szólnál, hogy mi a helyzet :)
2011. júl. 28. 18:30
 4/5 anonim ***** válasza:
szóltam neki, ő meg pénteken felhívta a központot. ma szóltak, hogy péntek reggel 9-kor még volt 3 hely de 10-kor már nem.
2011. júl. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm azért..
2011. júl. 31. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!