Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom h ritka, de h lehetséges...

Tudom h ritka, de h lehetséges h egy terhes nőnek a 9 hónap alatt is rendszeresen megjön a menstruációja?

Figyelt kérdés
Mert ugye a mens. azért van mert nincs megtermékenyített petesejt. Ha terhes az ember akkor ésszerű h van megterm. petesejt mert ott a baba. Akkor nem értem miért van mégis olyan h terhesség alatt is megjön... ?
2010. aug. 31. 08:55
 1/1 anonim ***** válasza:

A vérzés és a menstruációs vérzés nem ugyan az.

Pl antibébit szedsz még is megjön. pedig peteérés nincsen, de a szervezet egy hormon hatására ami a gyógyszerben van megtisztítja a méhet.


A terhesség nagyon korai szakaszában lehet hogy egy része leválik a méhnyálkahártyának, de ez ritkább, mert ha az elkezd leválni az embrió is leválik. A vérzés lehet sok mindntöl a terhesség alatt, pl a placentából vagy a méhfalból jön, akár hüvely is lehet érzékeny stb...


sokan azért nem veszik észre hogy tehresek mert néha vérezgetnek és ezt egyenlönek hiszik a menstruációval.


de a menstruáció az a méhnyálkahártya levállása és ha ott megtapadt embrió van akkor az ha leválik a baba is elment.

2010. aug. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!