Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a vonzalom?

Mi lehet ez a vonzalom?

Figyelt kérdés

5 éve ismerek egy srácot,akibe 5 éve teljesen bele voltam zúgva,de olyan szinten,hogy csókolgattam a fényképét,csak róla beszéltem,róla álmodoztam! Akkor még szinte teljesen kislány voltam. Egy szerelmes tinilány,aki megőrül egy fiúért. Sokat voltunk együtt,megbíztam benne mindent megbeszéltünk,de ő továbbra is csak barátként tekintett rám. Mikor mondta,hogy semmit nem érez irántam,

teljesen elkeseredtem és öngyilkos akartam lenni! De elhatároztam,hogy addig nem nyugszom még meg nem szerzem!

Még csak 16 éves voltam ő pedig 22. Folyamatosan követtem,

kémkedtem utána,hogy vajon hol és kivel lehet...

Nem is láttam a környéken jó ideig,aztán meghallottam a hírt,hogy elköltözött Németországba a barátnőjével!

Elkezdtem drogozni és inni is mert annyira szerelmes voltam belé,hogy egyszerűen nem akartam elhinni,hogy itt hagyott és nem láthatom többé! El se köszönt,nem is léteztem már a számára! Aztán pár hónap szenvedés után elhatároztam,hogy kitörlöm őt örökre az életemből és nem gondolok rá többet!

Azóta eltelt 5 év,megkomolyodtam volt stabil kapcsolataim is,viharosak is vegyesen erre nem régen bejelölt a csávó a facebook-on és rámírt,hogy találkozzunk!

Először nem tudtam elhinni,hogy ő az és hogy megváltozott.

Találkoztunk mikor haza utazott a szüleihez,eltöltöttünk egy jó kis napot visszaemlékeztünk a régi időkre!

Azóta megint nem tudom kiverni a fejemből,mintha kezdődne előről az egész!!

És azt nem értem mi foghat meg benne ennyire! Nem tartom helyesnek egyáltalán,meg is lepődtem,hogy eltorzult szegény! Kicsit nagyképűnek is gondolom a viselkedése sem az a tipikus "papucs" és mégsem tudom elfelejteni! Fogalmam sincs mit kedvelhetek benne,de mégis vonzódom hozzá!!!

És ha eszembe jut,hogy mennyit szenvedtem miatta,

elvesztem az önbizalmam és úgy érzem,hogy engem ő úgysem szeretne,nem vagyok neki elég szép,elég jó,elég szexi...


Most mit tegyek??? Ragadjam meg az alkalmat,hátha most sikerül elcsábítanom őt??

Vagy hagyjam a fenébe??


2011. okt. 29. 02:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy pszichologiai konyvet a határmegvédésről, vagy tanulj az asszertivitasrol! Ezekkel felvértezve mondd meg neki, hogy Te mit szeretnel, es hogy a baratsag reszedrol nem mukodik, dontse el, hogy mit szeretne Veled! És mondd, hogy ha nem akar kedvesének, akkor ne talalkozzatok, mert az Neked árt! Vállaljon mar felelosseget Érted ő is! Egeszen biztos vagyok benne, hogy nem sterilen barátilag viselkedik Veled, tehat igenis ő is gerjeszti ezt az egészet!
2011. okt. 29. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
... tehat kérd rajta szamon ennek a nem egeszen barati viselkedesnek az okát! Szidd le érte hogy igy lebegteti a dolgot, és se nem húz hatarokat koztetek, se nem lép tovabb szerelmi kapcsolatig! Szembesitsd vele, hogy ez szemetseg, ennel tobb empatiaval _tartozik_ Neked, és koveteld, hogy dontson! És akkor vagy szerelmi kapcsolatod lesz vele, vagy Magad is szembesulsz vele, hogy gerinctelen, es akkor haraggal megacélozva konnyebben tudsz majd lemondani a kapcsolatrol.
2011. okt. 29. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha eszembe jut mennyit szenvedtem érte,arra gondolok,hogy

nem érdemli meg,hogy foglalkozzak vele,de egyben arra is,

hogy ha már tényleg értem szenvedtem,itt az alkalom és bebizonyíthatom,hogy tudnám őt szeretni...De félek is valamilyen szinten nem akarom,hogy játszon velem :(

Értem.. köszönöm a választ,valószínűleg megfogadom a tanácsod,de nem tudom még,hogy hogyan fogom neki elmondani.

2011. okt. 30. 00:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát igen, azert mondtam, milyen 2 tulajdonasgot kell ennek véghezvitelehez elsajatitanod, mert mert ez nem megy fiatalon. Ehhez fel kell nőni. (Én 35 eves vagyok, es en is atmentem ezen tobbszor.) Gyerekkoraban az ember még a kornyezetetol fugg, és meg kell tanulnia nem haragudni azokra, akik bantjak, és joban lenni veluk akkor is, ha bantjak, igazsagtalanok vele vagy visszaélnek vele.. mert őtoluk fugg...

És ezt a magatartast fiatal korban átviszi az ember a parkapcsolataira is. Némiképp tőle fuggsz, mert csak rajta keresztul tudsz kapni férfienergiát. Majd ha idosebb leszel, kialakul a sajat energiatermelesed (sajat magad allitod elo mind2 nem energiajat), es akkor kevesbe leszel kiszolgaltatva a masik nemhez valo vonzalmaidban. Megtanulod az autonomiat, megveded a sajat erdekeidet, stb. Ez az éréssel jár egyutt, és ebben a korban még nem vagy teljesen felnőtt biologiailag, energetikailag, szemelyisegileg sem, ezert nehez....

2011. okt. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!