Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerelem, szeretet, ragaszkodá...

Szerelem, szeretet, ragaszkodás, vonzalom. Vagy micsoda?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam,hogy én nagyon tudok ragaszkodni emberekhez,nagyon tudok szeretni.Ezzel még gond nem lenne,csakhát az a helyzet,hogy a szerelmet a szeretettől és a ragaszkodástól csak nagyon nehezen vagy egyáltalán nem tudom megkülönböztetni,és ezért is tettem fel a kérdést.Most érzek valamit egy nő iránt(idősebb nálam,lány vagyok,jóba vagyunk),de nem tudom,hogy pontosan mit érzek.Azt kell tudni rólam,hogy van egy pasim.Ma éppen vele találkoztam,beszélgettünk,visszakísértem(hozzánk nem messze lévő házba jöttek a haverjaival szórakozni),és utána átmentem a fentebb említett nőhöz.Beszélgettem vele is,ő tud már rólam mindent,és én is róla sok dolgot.Aztán úgy búcsúztam el tőle,hogy megöleltem,megpusziltam,és ő is megpuszilt.Nem tehetek róla,egyszerűen van benne valami,amiért nagyon szeretem és ragaszkodok hozzá.De ez a szeretet most hogy tényleg szeretet-e,arra még nem jöttem rá..talán vonzalom?

Mindig arra vágyok,hogy megölelhessem,mert olyan jó..egyszerűen hiányzik,nem tehetek róla.Múltkor is hülyültem vele,mert átjöttek,és hülyeségből hátulról átöleltem,és annyira kívántam azt,hogy megcsókoljam..de tudtam,hogy nem tehetem meg,és persze rá is tekintettel voltam,tudtam,hogy ő ezt nem szeretné,és talán meg is haragudna.Talán nem is azt kívántam,hogy megcsókoljam,hanem csak azt,hogy közel legyek hozzá..mégközelebb..

Akkor most mi ez végülis??Szerelem?Szeretet?

És van olyan,hogy egyszer szeretek valakit,aztán szerelemmel szeretem,aztán megint csak szeretem?

És ott a pasim..aki iránt szintén nem tudom,hogy mit érzek..

MI VAGYOK ÉN,BISZEX??:(:S


2010. jún. 23. 01:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Am inkább testi vonzalom.
2010. jún. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem fing.
2010. jún. 23. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Dehát miért van az,hogy a pasimmal tök jól érzem magam,eltudok beszélgetni meg minden,és a csók meg mégsem jó??Talán nem szerelem?
2010. jún. 23. 12:33
 4/12 anonim ***** válasza:
Pasiddal azóta nem esik jól csókolozni, mióta "belehabarodtál" ebbe a nőbe?
2010. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom..:S először sem volt az igazi,aztán jobb lett,aztán megint rosszabb...:S
2010. jún. 23. 19:55
 6/12 A kérdező kommentje:

De most akkor végülis mit tegyek,hogy kiszeressek végleg ebből a bőből,és újra a pasimba legyek szerelmes???

Nehéz az érzelmeket irányítani..vagyis nekem inkább lehetetlen:(:S

2010. jún. 23. 19:58
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint nem a nő az oka, hogy nem szereted a pasidat?


Hát, egy idő után megoldodik minden szerintem.

Nem fog sokáig tartani a nő iránt érzett fellángolás, abban az esetben, ha ez tényleg csak valami vonzalom.


Nekem is volt ilyen, volt egy barátom és mellette én is éreztem ilyet egy másik pasi iránt, de az elmúlt hálistennek mielött vmi hülyeséget csináltam volna.


Szeretted valaha a pasidat?

2010. jún. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdeztem, mert mondtad, hoyg az elött se volt job ba helyzet a barátoddal mielött megismerted a nőt..
2010. jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy az volt a baj,hogy a másik kapcsolatban a szakítást még nem dolgoztam fel..sajnos két év alatt(2008-tól) sem sikerült feldolgozni azt a fájdalmat,azt a pasit még mindig szeretem.Gyakorlatilag felejtésképp menekültem ebbe a kapcsolatba,de szerettem is ezt a pasit.Hittem,hogy tudok felejteni,de nem megy.

Most pedig itt van ez a nő...:S nem tudom,hogy mit tehetnék..:S

2010. jún. 23. 21:20
 10/12 anonim ***** válasza:

Szexuálisan vonzódsz hozzá? Úgyértam gondolj bele... h mennyire szeretnél tőle többet... és h más (az utcán látott idegen) lánnyal mennyire lennél képes szexuális kapcsolatba keveredni... Meddig tudnál velük elmenni, vagy inkább az ágyban a fiu a jobb? mert akkor nem v meleg... csak érzelmi síkon fut a dolog.

De ha még ezek után sem tudod biztosan... akk sem kell megijedni! Még akkor sem gondolom, h meleg lennél!!! Sztem menj szexuálpszichológushoz. Ő pontosabban meg tudja neked magyarázni, hogy mi ez, és miért nem vagy ezek mellett meleg ;)

Sok sikert!

2010. jún. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!