Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » így lehet terhes? Legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

így lehet terhes? Legjobb barátnőm ma mondta, hogy a barátjával, karácsony előtt medencében szexeltek 2szer. Már kb 5 napja, hogy hányingere van meg fáj a hasa, és nem jött meg neki.

Figyelt kérdés
és mindig óvszer nélkül szeretkeznek,de a barátja "idő előtt" kihúzza
2010. jan. 11. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az "idő előtt" módszer nem túl megbízható, tökmindegy hol csinálják, szóval igen, lehet terhes.
2010. jan. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Teherbe eshet mert az előváladékban is benne van.
2010. jan. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
A barátnőd mi... Na mind1 amúgy ezt az idő előtt kihúzza, úgy nevezzük, hogy megszakításos közösülés. És ez a legveszélyesebb formája, mert itt nem véd semmi, előváladék emg van... Az előváladék is tartalmaz/tartalmazhat spermákat, és 1 db sperma is elég, hogy megtermékenyüljön a petesejt... Tehát így lehet terhes...
2010. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

igen,nem rólam van szó

Tudom, hogy az azért raktam idézőjelbe. Én szoktam mondani neki,h ne úgy csinálják..de a medencés után lehet?

2010. jan. 11. 15:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, a medence nem zár ki semmit. Ha a barátnődben élvezett el a barátja, akkor édesmindegy, hogy hol csinálták.
2010. jan. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
azt nem tudom mert részletekre nem vagyok kívácsi:D csak annyit mondott, h ott kétszer és most késik neki és rosszul van:S
2010. jan. 11. 15:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, a barátnőd simán lehet terhes. És már ne is haragudj, de szerintem nagyon nincsen eszénél! Nem tudom ő vagy a drága barátja találta ki ezt, hogy megszakított közösüléssel próbálkozzanak, de mindkettő nagy marha. Bár persze itt ki jár főként pórul? Természetesen a barátnőd. Úgy hogy, ha terhes lett, tudok neki gratulálni. Nem értem a mai fiatalok, hogy lehetnek ilyen felelőtlenek, aztán jön a siránkozás, hogy "Úristen terhes vagyok, most mit csináljak?" Talán gondolkodni kellene az elején. És egyetértek az előttem szólókkal, ha a barátnődben élvezett el, akkor tök mindegy hol vannak. Amúgy meg végezzen terhességi tesztet, és kiderül. Vagy menjen el nőgyógyászhoz.
2010. jan. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Terhes gyanús, kitartást az abortuszhoz, ja és ha 18 alattiakról van szó akkor sok sikert ahhoz h a szülők elé álljanak, ugyanis abortuszt csak szülői beleegyezéssel végeznek. és kb 30 ezer forint. igazuk van, tök drága a gumi sokkal olcsóbb néha kapartatni.. pfff (ez persze nem neked szól kedves Kérdező, hanem a barátaidnak)
2010. jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát ige,volt egyszer már, h be kellett venni esemény utánit, mert kiszakadt az óvszer, azóta csinálják így,azt nem tudom, h ki találta ki,de sajnálom barátnőmet
2010. jan. 11. 16:06
 10/11 A kérdező kommentje:
a fiú 21(asszem) barátnőm pedig 18 éves.
2010. jan. 11. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!