Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek kellene melltartót...

Szerintetek kellene melltartót hordanom, csak mert az osztályban már mindenki hord? Nincs olyan nagy mellem de kicsike már van.

Figyelt kérdés
Olyan is akinek olyan a mellkasa mint egy öt évesnek!(vagyis semmi melle nincs)

2011. okt. 30. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? hanyadikba jársz?

amúgy ha mindenki hord, neked pedig vannak már cicijeid, ilyen olcsó kis sportmelltartó-féleséget már hordhatsz :)

2011. okt. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
12 és 6.-ba járok
2011. okt. 30. 18:22
 3/13 A kérdező kommentje:
az a baj hogy anyukám vett nekem melltartót de nem igazán szereti ha felveszem
2011. okt. 30. 18:23
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
hát akkor minek vett..istenem
2011. okt. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
na pont ez az! én sem értem:-(
2011. okt. 30. 18:35
 6/13 anonim ***** válasza:

Természetesen nem kötelező hordanod.És ez nem csak a kortól számít hanem attól is ,hogy mmilyen nagy a melled.Hányas melltartód van? Vagy esetleg sport melltartó?

mert ajánlom azt az is nagyon kényelmes.És nálunk is vannak csajok akiknek alig van mellük ,de hordanak sportmelltartót.Ahogy gondolod.Vagy esetleg hordhatod ugy hogy pl.amikor van torna órátok akkor hordasz melltartót ha nincs akkor meg nem.De ha látszik a pólón keresztül a mellbimbód akkor én hordanák :)

2011. okt. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok ..én 13 éves és 8.osztályba járok :)
2011. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
toppot hordok
2011. okt. 30. 18:48
 9/13 anonim ***** válasza:
én a toppot nem szeretem ,de hát ki hogy van vele.
2011. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Ha jobban érzed magad benne, kényelmes, vagy magabiztosabb vagy tőle, akkor nyugodtan. :) De attól még, hogy más is hord, neked nem szükséges ;) Azt tudom még mondani, hogy anno mi gonosz kiskölyökként kinevettük azokat a csajokat, akiknek semmi melle nem volt, mégis nagyra voltak az esetenként tömött melltartójukkal, tehát csak azért hogy dicsekedhess vele semmiképpen nem ajánlanám.

20/F

2011. okt. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!