Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel foglyák szabályozni a...

Mivel foglyák szabályozni a túlnépesedést?

Figyelt kérdés
2012-re mondják hogy az emberiség eléri a 7 miliárd lélekszámot. Egyszer eljön az az idő amikor mesterségesen gyilkolnak majd hogy szabályozva legyen a népesség? Milyen lehetőségek lesznek megmenteni a földet magunktól?
2011. okt. 31. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:

> Mivel foglyák szabályozni a túlnépesedést?

Aki nem tud írni azt lelövik.


> Milyen lehetőségek lesznek megmenteni a földet magunktól?

http://www.youtube.com/watch?v=rmKScssfbus

2011. okt. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
kezdhetnék a romákkal, minek azoknak is 25 évesen 3-4 gyerek, aztán folytathatnák a kínaiakkal, meg az indiaiakkal. a történelem tele van népirtással, a föld minden pontján. biztosra veszem hogy ma könnyebb lenne kiirtani egy egész országot valamilyen biológiai vírussal, mint néhány száz éve kezdetleges fegyverekkel.
2011. okt. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyetértek :D de nem hinném hogy globálisan elfogadott lenne a tervezett kiírtás...
2011. okt. 31. 22:46
 4/10 anonim ***** válasza:
persze hogy nem lenne elfogadott dolog, viszont balesetek mindig történnek. terroristák is vannak, öngyilkos merénylők, akik egy metropoliszban szabadítanak el egy vírust, vallási meggyőződésre hívatkozva, valójában viszont lehet tervezett népirtás is.
2011. okt. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem,de én egy tervezett,pont e problémát megoldó folyamatra gondoltam. Amiket mondtok mind ésszerűek,de ezeket a "véletlenek" kategóriába sorolnám. A lényeg az, hogy lesz e egy globális döntés a nagyhatalmak között,hogy orvosolják ezt a problémát. Bár szerintem ha lesz is, azt is úgy fogják alkalmazni hogy úgy tűnjön, az is a véletlenek közé tartozik...
2011. okt. 31. 23:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel? Kapitalizmussal. Az a leghatékonyabb fogamzásgátló.
2011. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező! Ha szabályozottan szeretnéd látni, mit szólnál, ha veled és a családoddal kezdenék? Szerintem ahol elférünk 7 milliárdan, ott elférünk 14 milliárdan is. Szerinted mikor 4-5 milliárdan voltunk, milyen fantazmagóriákat találtak ki az emberek, hogy mi lesz majd, ha 7 milliárdan leszünk? Te éhezel? Hidd el, amikor Afrika egyes országaiban éppígy éheztek az emberek nem voltunk 7 milliárdan, csak fele ennyien. Menj ki a városból, és nézz szét a földeken. Amerre a szem ellát, sehol senki. Biztos láttál már olyan amerikai filmet, ahol egy út szeli át a földet, és amerre a szem ellát, sehol semmi napokon keresztűl, csak a parlagon lévő földek.

Kell szabályozni a túlnépesedést? Túlnépesedés? Az mi?

2011. nov. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ameddig a te szemed vagy az én szemem el lát az globálisan igen igen kicsi hely... nagyon kezdenék aggódni ha annyi szabad hely lenne a földön amennyit szabadnak látok a két szememmel...
2012. szept. 30. 16:54
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért mondtam, hogy menj arrébb. És majd ott fogsz látni. Ne dőlj be a médiának. Nincs túlnépesedés, szervezett hazudozás és az ebből fakadó esetleges szervezett emberölés van legfeljebb.
2012. szept. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még valami a teljesség kedvéért. A hétmilliárd pusztán erős túlzású becslés. Halvány fogalmuk sincs, hogy mennyi az annyi. Rengeteg országban pusztán becsült a népesség. Ilyen Afrika sok országa, Kína és még rengeteg népes vidék népessége.
2012. szept. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!