Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vista alatt hogyan tudom a...

Vista alatt hogyan tudom a laptop beépített mikrofontját szabályozni, mert "eltűnt" a kezelőfelülete és át kellene állítani, mert így most sípol (gerjed)?

Figyelt kérdés
Próbáltam a tálcán, a hang menüben, valamint a Realtek-nél, A Vezérlőpultnál, de eredménytelenül. A hangfelvevőeszközök között meg valamiért nem látja. Talán letiltottam vagy nem tudom, mit tehettem, hogy így eltűnt a szabályzója?
2011. okt. 30. 23:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Nos, semmi más nem segített, csak a rendszer visszaállítás. A hiba valószínűleg az volt, hogy a Vezérlőpult / Hang ikon / Felvétel fül / Mikrofon / Tulajdonságok / Általános fül / Eszközhasználatnál a mikrofon le lett tiltva. Csak azt nem tudtam, hogy a letiltással végképp eltűnik a beépített mikrofon kezelőfelülete is. Most már csak az a kérdés: rendszer visszaállítás nélkül is meg lehetett volna oldani ezt az egészet?
2011. nov. 1. 23:30
 2/2 anonim válasza:

Hello!


Ha letíltottad akkor úgy tudod visszaállítani hogy :

Start --> Vezérlőpult --> (Nagy Ikonos Nézetnél) Hang -->

(Fenn) Felvétel --> (Jobb Egérgomb Katt) Letiltott Eszközök Megjelenítése (Ha ott van a pipa akkor látszanak a letíltottak is!)


WindowsŸ 7

2014. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!