Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezek a mai Neonácik-Skinheadek...

Ezek a mai Neonácik-Skinheadek tudják hogy mi mit jelent?

Figyelt kérdés
Pl Sok Skinheaden látok Totenkopf,Vaskereszt,88,SS megy ilyen jeleket.Na de ezek tudják ezeknek a jeleknek a történelmét ill jelentését? Pl Szerintetek tudják azt a 88 szabályt ?
2011. nov. 1. 07:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Süllyedjek el történelem tanárként, de én sem tudom, mi az a 88 szabály...


A kérdésre válaszolva. Nyilván kevés információjuk van és az is csak közvetett. De meg kell érteni őket is. Baj van a világban. A fiatalok számára nincsenek valódi kapaszkodók. Ha lennének úttörőtáborok, akkor ugyanezek a srácok vörös nyakkendőben boldogan zászlót lengetnének a május 1-i felvonulásokon...

2011. nov. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A 88 az HH, a többit a kreativitásra bízom.


Kérdező: szerintem tudják, elég komoly ismeretanyagot tolnak magukba, az más kérdés, hogy milyen forrásból.

2011. nov. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Itt demográfiai problémák vannak így inkább a skinhead kultúrához húz a szívük sem pedig a vörös kendőhöz. Nem kell feltétlenül tudniuk mi mit jelent, fő, hogy ami nem ide való az nem idevaló. Egy 4-5 éves gyerek már különbséget tud tenni jó és rossz között pl: jaj a kaki büdös a sült csirkecomb meg jó illatú--->MAGYARORSZÁG A MAGYAROKÉ!!!
2011. nov. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Heil H-t tudom dekódolni, de ez hogyan váltódik át két nyolcassá... (?)

Német ABCben a 8. betű ???

2011. nov. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Jaja

Magyarország a Magyaroké.És nem pedig a zsidóké,Cigányoké és egyéb bevándorló féregé.

Én a Totenkopf jelentését azt tudom meg a 88 szabályt is eltudom mondani röviden.

Magyar vagyok nem turista!

2011. nov. 1. 08:02
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Tanár úr. Így van, az ABC 8-ik betűje, és Hitler üdvözlése. Van egy csomó ilyen, mert azt vallják, hogy az igazság suttogva is igazság marad.
2011. nov. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
hát azt a 88 szabályt én se tudnám elmondani. de egyébként meg tudom a jelentésüket. és ez benne van a pakliban hogy sokan nem tudják, de ez nem csak ezzel a dologgal van így. de pl. a fordítottja is igaz. mennyien elítélnek minket, pedig azt se tudják mit jelent. ennyit erről.
2011. nov. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Igen, tudjuk. Mondjuk mind a 88 szabályt nem tudnám felsorolni, de teljesen tisztában vagyok minden szimbólummal.

#3 Német/angol ABC-ben a 8. betű a H -> HH= Heil Hitler!

18= Adolf Hitler, 28= Blut und Ehre(Vér és Becsület)

2011. nov. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Milyen 88 szabály?? 88=HH=Heil Hitler...
2012. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Utolsó válaszoló: A 14 szó 88 alapszabálya ...
2012. jan. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!