Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt valaki, akinek elvesze...

Van itt valaki, akinek elveszett az összes gyerekkori fényképe, családtagokról régi fényképek meg úgy összességében családi képek?

Figyelt kérdés
Házfelújítás következtében az összes kép elveszett, plusz egy-két irat.
2011. nov. 3. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is. Mikor eladtuk a házat, a padlásra elfelejtettünk felmenni, és ott volt még dobozban egy pár régi kép. Amit az új tulaj utánunk küldött postán. Nagyon megörültem neki, gyorsan beszkenneltem őket a gépre. :)


Esetleg rokonoktól próbáljatok meg kérni, és beszkennelni.

2011. nov. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szívesen, máskor is.
2011. nov. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nekünk is elveszett egy egész doboznyi, anyám régi képeitől kezdve az én kisgyerekkori képeimig egy hatalmas beázás végett minden megsemmisült alig maradt valami.

A gyerek korom emlékei 90%-a teljesen odaveszett születésemtől az általános iskás ballagásomig. Szerencsére nagyrészüket sikerült pótolnunk hála nagyanyámnak ő mindent eltett szerencsére mert sok fotórol kapott másolatott de ìgy is van mit még pótolni.

2013. okt. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!