Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok változtatni a...

Hogyan tudok változtatni a "félénkségemen"?

Figyelt kérdés
Ha ismeretlenek között vagyok,nem igazán szólalok meg, meg hirtelen bizonytalan leszek vagy én nem tudom. De ma is voltam fodrásznál és csomószor szóltak hozzám és nem tudtam mit mondjak. Aztán hazafele anyám meg mondta,hogy milyen kis félénk vagyok,mondjuk ő is ilyen volt de nem ennyire. Én meg mondtam neki,hogy elhiheti én se szeretnék ilyen lenni,de ha egyszer ilyen vagyok...Nem tehetek róla:( És elég rosszul esett mikor erről beszéltünk út közbe, már a sírás kerülgetett.. :S Nagyon rossz,hogy nem akarok ilyen lenni és pedig mégis. :((
2011. nov. 4. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen nemű/idős vagy vagy?
2011. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok
2011. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
13 éves lány.
2011. nov. 4. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:
korrigálok: én is ilyen vagyok csak 20f-ben xD
2011. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Legalább nem vagyok egyedül :) De egyébként én a barátaimmal tök elvagyok mindig, velük mindig sokat dumálok meg hangos vagyok. Csak mikor egyedül kell menni valami ismeretlen helyre akkor jön elő ez a félénkség. :/
2011. nov. 4. 22:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem eléggé sokan fognak épp ezért bukni rád. De biztos lesz elég okuk még, nem muszáj pont ez legyen... Ha finoman feszegeted a határaidat, azt se mindig, és elfogadod a jelenséget teljes valójában, tehát nem vagy hajlandó egy pillanatra se kellemetlenül érezni magadat miatta, akkor egyre könnyebb lesz becsatlakozni a társalgásba valamennyire. Gondolom nem akarsz rögtön nagypofájú alfanősténnyé változni... :)


Lehet hogy általában nem az ötlet hiányzik, és nem is szövegértelmezésben bizonyulsz gyengének (ahogy látom az írásodból nem ilyesmi van), viszont sanszos, hogy nemigen figyelsz arra, miket hordanak össze a körülötted nyüzsgők. Van egy jó hírem: első blikkre a csendes ember szemlélődőnek tűnik. Van még egy jó hírem: ha tényleg szemlélődővé válsz, akkor egészen biztos, hogy idejében bevonódsz a társalgásba, nem kerüli el semmi a figyelmedet, kész reakcióval várod a kíváncsiskodókat nagy valószínűséggel.


És ahogy mondani szokás: hülye kérdésre hülye választ kell adni, mert mást nem is lehet. :)

2011. nov. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!