Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendőrbácsik! Tehetek feljelen...

Rendőrbácsik! Tehetek feljelentést egy ismeretlen tulajdonosú telefonszám ellen?

Figyelt kérdés

Folyton zaklat napi 10 visszahívós sms-sel. Ha próbálom felhívni, vagy kinyom, vagy nem szól bele, és megállás nélkül érkeznek az sms-ek. Nagyon elegem van. Nem tudom, hogy kicsoda micsoda, de a számát tudom. Ennyi elég?


És ha van ilyen, mi ennek a menete?


2011. nov. 5. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok rendőr, de feljelentést tehetsz ismeretlen tettes ellen. Bemész a kerületi kapitányságra, és felveszik a jegyzőkönyvet.
2011. nov. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mikor új telefont vettem, beletettem a sim kártyám, és a régi tulajdonosának a számára küldött a telefon sms-eket... (Lopásgátló, samsungokban van). Nem lehet, hogy nálad is hasonló van?
2011. nov. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, biztos, hogy nem. Felhívom, és beleszólok rögtön kinyomja. Aztán rá fél perc múlva küldd 5 visszahívós sms-t. :P Mikor újra felhívom, vagy nem veszi fel, vagy kinyomja. :P Tudom, hogy ki az, csak sose sikerült rábizonyítanom.
2011. nov. 25. 15:40
 4/5 anonim válasza:
Küldj neki te is egy csomó visszahívós sms-t. Ha sokáig csinálod, lehet, hogy megunja és abbahagyja.
2011. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Őrizd meg ezeket a visszahívós SMS -eket, és írd le egy papírra, hogy mikor és hány üzi érkezett! Pl. 16:34 - 5 darab SMS. Ez ugyan nem bizonyít semmit, de azért jó ha van. Jelentsd fel az illetőt!
2012. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!