Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalas? Ismeretlen telefons...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalas? Ismeretlen telefonszam?

Figyelt kérdés

Csajomnak tegnap lattam a hivasreszletezojet es feltunt, h egy bizonyos szamra napi tobb sms-t is kuldott meg hivta is.

Na mar most megneztem, az en telom nem vagja, h kie pedig sok baratjanak meg van a szama.

Telojat megneztem, de valami idiota nev van beirva.

Hogy tudnam kideriteni, h ki lehet ez a valaki?

Tippek-trukkok?


2011. szept. 7. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
eee, nem jó dolog a bizalmatlanság...
2011. szept. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
197 vagy 198 komolyan ha nem titkos a szám elmondják kié
2011. szept. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hívasd fel egy lány ismerősöddel, találjatok ki valami alibit, vagy hívd fel te, és mondd hogy telemarketinges vagy
2011. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Titkos, mert mar hivtam a tudakozot.
2011. szept. 7. 18:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel szám nélkül hogy mittomén, x y-t keresed és hogy ő e az hátha megmondja a nevét. Ha nem meg oszd, mint az öreg bácsik hogy jaj, jaj sajnálom, kivel is beszélek, nem ismerőse és blabla.. Vagy a fiát vagy anyukáját vagy ilyesmiét keresed, ők hamarabb mondanak egy nevet legalább:P
2011. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
trükközz, trükközz, de mi lenne, ha a kapcsolatod nem féltékenykedésre és bizalmatlanságra épülne? a baj már megtörtént, bizalmatlan voltál, turkáltál a telefonjában. most akkor légy felnőtt, és valld be neki, ezzel egy időben pedig kérdezz rá, hogy kinek írogat.
2011. szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jo hogy beleneztem, eleg fura, h akkor hivogatta mikor dolgoztam.

A hivasreszletezot meg ugy kaptam meg, h lekertem a sajatom, mert nem ertettem miert sok a szamlam.

Mivel flottas a ket szam jott az ove is, mert ertetlenkedett az ugyintezo, h most nekem melyik kell szal kertem az egeszet.

Aztan ugye mindegyiken az en nevem volt, nem neztem alatta a szamot, egyebkent is egy szam elteres van a vegen...

2011. szept. 7. 18:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Mentsd el a számát, hivd fel egy másik telefontól (ne a tiedről), mikor felveszi közlöd vele, hogy a telefontársaságtól vagy és adatfrissitésre lenne szükségük(ed), ha kérdezi miért, kitalálsz valamit, mondjuk új rendszerre áltak át és pár adat elkeveredett. Megmondja a nevét, cimét. Ha nem ismered, rákeresel közösségi portálokon, ha nincs meg és gyanús még mindig tudod, hogy hol lakik, max felkeresed.


Amikor gyanús, hogy a csajod vele lehet, lecsekkolod. Pl. felhivod a csajt, miközben beszélsz vele, rácsörögsz a pasi számára egy másik telóról, ha a telóban hallod, hogy megcsörren egy másik telefon evidens, hogy vele van. Ilyesmik.

2011. szept. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor meg pláne, nyugodtan kérdezd meg tőle!:) ha akkor gyanúsan viselkedik, akkor kezdj el nyomozni, de előbb add meg a lehetőséget neki, hogy megmagyarázza... szerintem:)
2011. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!