Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi pénzből tud lakni és...

Mennyi pénzből tud lakni és megélni albérletben vagy társbérletben egy diák ma Budapesten?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki vidéken lakik és pestre jár iskolába, és mivel nem tud és nem is akar kollégiumba iratkozni, ingázik. úgy érzi, lassan nem bírja már otthon, és ha 18 lesz, fel akar költözni. A szüleinek van pénze, de ha elköltözik, egyáltalán nem fogják támogatni, és én nagyon szeretném, ha sikerülne neki. Mennyi pénzt kellene minimum (részmunkaidőben a suli mellett) megkeresnie egy hónapban, hogy eltartsa magát egy bérelt lakásban?
2011. nov. 6. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
igényektől függ,kezdésnek párszázezerben gondolkodjon,úgy a leggazdaságosabb ha pár diáktársával össze fog és bérelnek 5en egy lakást,szerintem úgy éppen hogy meg tud élni.
2011. nov. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
párszázezerben hogy? a kaució, persze meg a bérleti díj, a közös költség, a bérlet... agyam nekem is van, de nem tudom, mennyit kellene saját magának kajára számolni, meg ilyenek. biztos van itt valakinek használható tapasztalata.
2011. nov. 6. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!