Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy...

Éreztétek már úgy, hogy zavartok valakit? bővebben lent

Figyelt kérdés
Van egy lány,aki nagyon tetszik,és én szoktam állt.ráírni,sőt szinte mindig, és félek,hogy csak azért ír vissza,mert nem akar bunkó lenni. Szóval az már jót jelent,hogy visszaír,és több órákat beszélgetünk?
2011. nov. 7. 18:25
 1/6 bánomisén ***** válasza:

Ha hosszasan beszélget is veled, az rosszat nem jelenthet. Ha csak udvarias lenne, akkor visszaírna, de valami ürüggyel hamar le is rázna.


Persze őt is megkérdezheted, hogy zavarod-e vagy sem, az a legbiztosabb.

2011. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sokszor volt már,hogy egy-egy beszélgetéskor megkérdeztem -zavarlak? válasz: "neeem:D" a végén már ezzel kergetem az őrületbe,úgyhogy nem is kérdem többször.
2011. nov. 7. 18:54
 3/6 bánomisén ***** válasza:
Ha azt mondja, hogy nem zavarod, akkor biztos nem zavarod. De miért írogattok csak? Miért nem találkoztok személyesen? Úgy sokkal jobban lehet beszélgetni, és te is látod rajta, hogy szívesen beszélget vagy sem.
2011. nov. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert sajnos messze lakik tőlem:(
2011. nov. 7. 21:09
 5/6 bánomisén ***** válasza:
Akkor nem tudsz mást tenni, mint elfogadni azt, amit mond. Gondolom, ha nem akarna, nem írogatna veled órákig.
2011. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:)) Ennek akkor viszont örülök,mert ezekszerint jót jelent,hogy több órát beszélgetünk:)
2011. nov. 7. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!