Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elvesztettem valamimet, hogy...

Elvesztettem valamimet, hogy fogjak hozzá a kereséshez?

Figyelt kérdés

My little ponym kompját nem találom... és nagyon aggaszt. A komp gyári hibás volt már zeren megszerelték és jó lett asszem de félek hogy így lappang valahol és újra baja lesz.

Nem hiszem hogy itthon van.Akkor lehet a papánál van, ő is szerelte,ő is vette nekem lehet hogy nála van valahol.Vagy egy rokonnál emlékszem hozzá is elvittem. nem túl nagy komp de nem is egy apró mütyür.. segítsetek...tudom nem tudjátok helyettem megkeresni és nem is akarjátok de tanácsokat pls, úgy játszanék egyet vele,megint pónimániás vagyok :)

13/l


2011. nov. 9. 19:52
 1/2 Stella90 ***** válasza:
gondold végig módszeresen,, hogy hol láttad utoljára, mit csináltál akkor és a többi...menj végig a történéseken sorban...én így szoktam elkezdeni...előbb utóbb beugrik...bár ez függ attól is, hogy mióta nem találod...
2011. nov. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 beargrylls00 válasza:
Gondold végig, hogy hol hagytad el, és meny vissza arra a helyre!
2011. nov. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!