Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó füldugót tudsz mondani?...

Jó füldugót tudsz mondani? Ezt már nem bírom!

Figyelt kérdés
Egy szó: kolesz.... Nem hiszem el, hogy negyed 10kor este is itt kell ribilliózni a szomszéd szobában. Lehetetlen tanulni. Mikor megkérem őket, hogy hagyjanak már tanulni (egy olcsóbb, szivacsos füldugóm van, de nem használ), mondják, hogy jó jó, és ugyanúgy megy a vihogás... Mikor mondtam ma a szobatársamnak, hogy legyen szíves hagyjon ma tanulni mert 3 dolgozatot írok egy nap, szerintetek érdekelte???? -.- ebben a pillanatban szóltam át ismét. a válasz: "jóól van már" és megy ugyanúgy tovább...
2011. nov. 9. 21:18
 1/4 anonim válasza:
a védőruházati boltokban, meg praktiker meg ilyenek szokott lenni védőfülhallgató, az elég a füldugóval sajnállak én is átéltem ezt, sokszor csak éjszaka tanultam a konyhában 2-től csönd volt 6-ig
2011. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
annyira jó, hogy mikor más ír dogát és arra készül akkor én még lábujjhegyen is járok ki be a szobában, mert nem akarom zavarni a tanulásban. És az a legnagyobb baj, hogy mikor a szemükbe megmondom nekik, hogy légyszives legyenek csendben mert zavar, és lehetetlen tanulni, rohadtul nem érdeklik őket, hogy lehetnek ennyire önzőek????? Füldugót ajánljon valakiiiiiiiiii!!!!
2011. nov. 9. 21:22
 3/4 A kérdező kommentje:
konyha nekem ugrott, ott szoktak bulizni a többiek. :( védőfüldugóm van nekem is, de az nem használ semmit, csak tompítja a zajt :(
2011. nov. 9. 21:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Úszáshoz való füldugó?


Van könyvtáratok?

Esetleg megpróbálhatod ott amíg nyitva van.


Sotésoknak van 0-24-es non stop, ünnepeket nem ismerő könyvtára. Ha esetleg sotés vagy: Mikszáth tér.


Vagy megvárod amíg megcsinálják a vákuumot létrehozó fülvédőt. :D

2011. nov. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!