Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van kiút? Nem bírom ezt...

Van kiút? Nem bírom ezt feldolgozni

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt meghalt egy jó barátnőm,ma hajnalban balesetet szenvedett egy másik barátnőm,intenzíven van de az orvosok már lemondtak róla.Életem legnagyobb szerelmét (legalábbis eddig ezt gondoltam/gondolom róla) mit sem érdeklik ezek a dolgok,ő is belém taposott:( Nem gondolok arra hogy hülyeséget csináljak.De pár bátorító lelket erősítő szó most nagyon jól jönne :((
2011. okt. 15. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálatos dolog ami történt, de az élet nem áll meg. Te sem teheted. Ha a barátod nem ért meg az orvosolható. Foglald el magad valamivel.
2011. okt. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Két rokonom rákos, anyámat műtötték, nekem több betegségem is van, pénzem nincs, lezárták a gázt a lakásban valami törvény miatt, egyedül vagyok, ronda és öreg.

Szóval, most hogy látod, vannak sokkal szerencsétlenebbek is tőled, fellélegezhetsz, nem vagy a gödör alján.

2011. okt. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ljuden :( Tudom hogy vannak nagyobb dolgok is az életben.:( És nem is akarom magam sajnáltatni mert...csak ez most sok egyszerre :'(


Éjjel meghalt a másik barátnőm is :'(((

2011. okt. 16. 08:35
 4/6 anonim válasza:
Menj el egy barátnődhöz, akinél ki tudod sírni magad. Az segíthet ilyen helyzetben. Utána irány a pszichológus, aki segít feldolgozni a traumát.
2011. okt. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ez már lehetetlennek tűnik! De ha tényleg az igazat mondod:( ajánlom hogy nézesd meg hogy nincs e rajtad rontás!

Ha mégis szedesd le!

2013. júl. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha nem tudod feldolgozni kérj segítséget szakembertől nem ciki mielőtt ez lenne a baj
2013. aug. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!