Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Véletlen lenne? bőv. Lent

Véletlen lenne? bőv. Lent

Figyelt kérdés
Van egy srác akitől több 100 km választ el, mégis annyi véletlen történik vele kapcs. Akkor lájkol valamit amikor én,ill. akkor változtatja az állapotát(msn) amikor én. Van,hogy egymás után folyamatosan. Tudom,hogy apróság,de annyira érdekel,hogy szimpla véletlen,vagy ok,valamiféle célzás?
2011. nov. 9. 21:26
 1/8 bánomisén ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2011. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hogy?:)
2011. nov. 9. 21:53
 3/8 bánomisén ***** válasza:
Te írtad, hogy fent vagytok msn-en... meg lájkolgat, akkor gondolom Fb. ismerősöd is. Van hol megkérdezni.
2011. nov. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Stella90 ***** válasza:
szerintem ez puszta véletlen, és a kislányoknak abba kéne hagyni a túlzott jelentőségtulajdonítást az msnes és fészbúkos szarságoknak...
2011. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a "hogy"-ot úgy értettem,hogy mit kérdeznék?:D
2011. nov. 9. 22:12
 6/8 anonim ***** válasza:

szia...mizu?

....

(irogass vele egy kicsit mert szerintem tök gáz lenne ha mindjárt ezzel kezdenéd)

aztán egyszer csak hozd fel,hogy pl.:ám amarha valamikor ugyan akkor lájkolsz vlmit amikor én ,de most télleg...

vagy meg akkor változtatod meg az msn állapotodta amikor én ...

aztán attól függ ,hogy mit válaszol rá..kb. ennyi én így csinálnám

2011. nov. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oksa,ha lesz bátorságom lehet rákérdezek:)
2011. nov. 9. 22:55
 8/8 anonim ***** válasza:
okés..majd aztán írd meg,hogy mit mondott :)
2011. nov. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!