Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a részeg 14...

Mit csináljak a részeg 14 éves lányommal?

Figyelt kérdés
Most jött haza de összehányt minden és olyanokat mond hogy: csaba jeahh ne hagyd abba igeeen meg hogy adjál még cigit mert kell petiéknek mert 3 sörrel fizetenk...most akkor büntessem vagy várjak míg kijózanodik??
2011. nov. 9. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Okvetlen várd meg ne büntesd meg hamarabb mert azzal semmit se az én lányom egyszer jött haza mikor megláttam megijedtem és egy Bazi nagy pofont adtam idegességembe mikor kijózanult egyböl leültem és megbeszéltem vele hogy ne legyen olyan mint az apja azóta már a lányom 34 éves és nem rugott be egyszer se
2011. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oks...végre elaludt...
2011. nov. 9. 21:56
 3/10 anonim ***** válasza:

biztosan a lányodról van szó?

Az írásodról gondolom "oks" gondolom egy szülő nem írná ezt,de lehet,hogy tévedek.

ám egyetértek az első válaszolóval holnap mindenképp ülj le vele beszélgetni.De most még ne büntesd míg ki nem józanodik.

2011. nov. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
szilvásbuktátmertaztszeretem
2011. nov. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
üdv az első válaszoló vagyok na sikerült vele megbeszélni?
2011. nov. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen sikerült de erősen másnapos volt és fájt a feje de mindent megbeszéltünk és kevés büntetést is kapott
2011. nov. 10. 20:36
 7/10 anonim ***** válasza:
jó tetted mert azért egy kicsit meg kell büntetni de ne ugy hogy megverd azért okuljon belölle adj neki büntetést amugy megbeszélted vele ez a leg fontosabb
2011. nov. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Büntetést a fenét! Én megjutalmaztam volna! :) De tényleg, hiszen a szövege isteni volt, amikor hazaért. :) Miért fáj neked az, ha egy vagány, belevaló, talpraesett, menő csajszi a lányod?? Inkább légy büszke rá! Én sokat megadnék egy ilyen barátnőért.
2012. febr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoloó- ez tetsszik :) csak nem kéne ilyen korán kezedni....16 évesen más örülnék neki
2012. febr. 14. 20:16
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Fel kellett volna venned kamerára, ha van kamerád és megnézetni vele amikor kijózaonodott, hogy lássa, hogy néz ki és mit csinál amikor részeg. Az emberek nem tudják milyen közönségesek és visszataszítók tudnak lenni részegen.

Szerintem többet ért volna mint bármilyen beszélgetés.

2012. jún. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!