Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha megnyernétek az ötös...

Ha megnyernétek az ötös lottót, adakoznátok belőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Épp az előbb láttam a tv-ben a reklámot, h már 1,77 milliárd az ötös lottó főnyereménye. Ha megnyernétek, ti adakoznátok belőle? Most nem feltétlen csak ilyen emberi dolgokra gondolok az adakozás témakörben mint pl hajléktalanok vagy beteg gyerekek, hanem pl állat menhelyek, vagy akár kultúra, oktatás. Szóval minden témában.

Én személy szerint a kutya menhelyeken segítenék szívesen, mert nagyon szeretem az állatokat, és rossz nézni h szenvednek szerencsétlenek egy kis ketrecben. Igaz a pénztől még nem lenne új gazdájuk, de legalább a kaja biztosítva lenne nekik.


2011. nov. 11. 08:18
 1/9 anonim válasza:

Én is a menhelyeknek adományoznék és az szegény, éhező gyerekeknek. De nem pénzt, mert sosem tudni, hogy tényleg oda kerül-e ahova kellene. A menhelyre vinnék a kutyáknak eleséget, takarókat télre, meg még amiket kell. A gyerekeknek pedig ételeket, ruhákat, játékokat, stb...

De egészen biztos, hogy adakoznék. Sőt, ha lenne munkám valami rendes fizetéssel, havonta valamennyit rááldoznék az adományozásra.

2011. nov. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen.
2011. nov. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 /Anita_'94/ ***** válasza:
0%
Elég lenne az a hétszázakárhánymillió, a maradék 1 milliárdot meg betolnám a Fradiba, hogy végre újra bajnokok lehessünk. 10 éves korom óta erre várok...
2011. nov. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy adakoznék, de annyi helyre kellene adni, hogy majd ráérek akkor eldönteni, hogy hová, amikor megnyertem.:-)
2011. nov. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. nov. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen
2011. nov. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 zkriszti3 ***** válasza:
30%
1 évig biztos nem.Azután névtelenül , és ne tudjanak lenyomozni.Embereknek nem adnék belőle csak állatoknak.Hatalmas erdőket vennék meg,ahol vadászati tilalom lenne.A beteg vadon élő állatokat gyógyítatnám.
2011. nov. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg, de csakis saját alapítású alapítványon keresztül, hogy az adakozásból ne mások (pl kutyakajás cégek, vagy egészségügyi gépek gyártói) profitjára menjen, hanem tényleg a nemes célra. Pl nem tartom helyesnek, hogy a TV-ben, rádióban megszólítjuk a péket, a szabót, a nyomdászt, az autószerelőt, az óvónőt, a buszsofőrt (stb stb stb ), hogy adakozzon, mert egy gyermekkórházi életmentő gépet akarnak venni, ami 8milla, én inkább az életmentő gép gyártójához mennék, hogy legyen annyira jótékony, hogy az adakozók pénzéért nem teljes áron (hogy a profitból yachtot vegyen) adja a gépet, hanem önköltségesen. Az államnak meg kutya kötelessége lenne ezt nem áfáztatni.
2011. nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én inkább annyi állatot fogadnék be, amennyit csak tudnék.
2012. máj. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!