Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért lehet az hogy a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért lehet az hogy a fiúk rögtön aztakarják? Vagy én vagyok nagyon félénk, és többet kéne engedni neki? És egyáltalán ha ráirnák hogy mégis találkoznák vele akkor hogy irjam le? Vagy érdemes találkozni vele ujból?

Figyelt kérdés

Ez az egész nyáron kezdődött..Tesóm egyik haverja ittaludt nálunk és DVD-tünk meg minden..és egyszer csak megfogta a kezem..fogdostuk egymást meg minden és aztis akarta hogy csókoljam meg..nemtudtam mért akarja ezért inkább nemtettem.

Ekkor tetszett meg. Szenteste előtti nap rám írt és azt kérdezte járnék-e vele..én persze csak hülyeségnek gondoltam és hülyéskedtem..másnap megkérdeztem tőle hogy vele irtam-e..eltagadta..de érdekelte volna hogy amit az a bizonyos fiu kérdezett tőlem(járnál-e velem) mi lett volna rá a válaszom..én leráztam..nemsokkal később február első hetében leirtam neki mindent amit iránta érzek..erre ő aztválaszolta vissza hogy már mással jár..közben nemis járt mással vagyis csak függőben volt..nemvártam rá..továbbléptem..egyszer csak rámirt nagyon kedvesen meg minden és aztmondta hogy holnap megfoglak csókolni..én nagyon felnéztem és csodálkoztam..aztkérdeztem elsőnek tőle hogy hol..kkitaláltunk egy helyet is..de másnap nemkerült rá sor hanem a másnapot követő napon..akkor is már azthittem nemlesz semmi..elindultam hazafelé..egyszer csak látom hoyg jön utánam..megörültem..visszahívott..elmentünk..10 percig csak azt kérdezgette hogy akarom-e…hát akartam csak nemmertem ugy megmondani neki..egyszer csak megölelt és megcsókolt..vagy fél óráig csókolóztunk és én hülye eljöttem…este bográcsooltunk és ők is ottvoltak…este beszélgettünk msn-en meg minden hogy jóvolt meghogy mértnem maradtam tovább..és megkérdeztem tőle hogy még egyszer utojára nem-e találkoznánk-e…aztmondta talán..aztán beleegyezett..aaztán már sok idő eltelt és nemtudtunk találkozni és ezért megkérdeztem tőle hogy akarja-e még..nemaakrta…utána már kezdtem lemodnani róla és rámirt hogy mégis akarja és hogy mikor találkoznánk…hát beleegyeztem megint..találkoztunk meg minden és csók is volt csak hát ő nemis nagyon a csókot akarta hanem azt hogy én megfogjam neki azt…., ő meg az enyémet..hát én ezt nemakartam ezért ő hazament.. már réggóta nembeszéltünk és annyira megbántam…


2011. máj. 8. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit vársz, ha pettinggel kezded az ismerkedést? Én is azt hittem volna a helyében, hogy részedről rendben van.
2011. máj. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Tényleg félreérthető volt a dolog. De téged is meg lehet érteni, valószínűleg nincs nagy tapasztalatod. Jól tetted, hogy nem mentél bele a végén. Ne bánd, mert ha megtetted volna akkor sem akarna tőled valószínűleg többet és akkor még rosszabbul érzeted volna magad. Sajnálom, hogy nem jöttetek össze, nem is volt túl határozott a srác. Tovább kell lépni és nem kell sajnálni!!!
2011. máj. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek...

lehethogy igazatok van:(

kár hogy nekem tetszik..de tovább kell lépni:/

lehet hogy csak az első csókot akarta megtudni hogy milyen:/

megpróbálom elfelejteni..

és ha majd megkérdezi megint hogy találkoznánk-e..mit tegyek?

olyankor képes vagyok mindenre..:(

2011. máj. 8. 17:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem kéne, ha nem bírsz magaddal.
2011. máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!