Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Golden...

Mi a véleményetek a Golden Virginia nevű dohányról? Illetve milyen hüvelyt ajánlotok hozzá?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Golden Virginia az egyik legjobb dohány, ami kapható, de én töltéshez nem javaslom, tehát hüvelybe nem lesz túl jó. Én kipróbáltam. Alapból ez egy nagyon nedves dohány, és ha beletöltöd, túl tömény lesz, nem lehet elszívni, és az íze sem lesz az igazi. A csomagolásán is rajta van, hogy HAND ROLL TOBACCO, azaz kézi sodrásra van kitalálva. Ajánlom, hogyha tudsz sodorni kézzel, vegyél zöld Rizla papírt, vagy OCB-t, és szűrőt, és sodord meg kézzel. Akkor lesz az igazi :)
2011. nov. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teknikailag értem a különbséget, de azt nem értem mi az oka annak hogy más az ize ha hüvelybe töltöm mintha csak simán csavarom. Ugyanazokból az összetevőkből áll, akkor mi a különbség?
2011. nov. 13. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A rendes cigarettapapírok, tehát azok, amikből a kész cigaretták is állnak, vagy a hüvelyek készülnek, érezhetően sokkal vastagabbak, ezek az ún. nehéz papírok. Több bennük péládul a károsanyag tartalom is valamilyen szinten. Készülnek ilyen minőségben sodrópapírok is, de azok a rossz kategóriában vannak azoknál, akik sodornak. Például ettől alapból másabb lesz az íze kicsit.

A sodró papírok sokkal vékonyabbak, nem fogod azt a mellkékízt érezni mint amit egy rendes cigi elszívása után, hiszen sokkal kevesebb az a károsanyag, ami a papír elégésekor keletkezik. Csak kellemes dohányíz marad utána.

2011. nov. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha semmilyen mellekízt nem akarsz, akkor tudom ajanlani a rizspapírt is
2016. aug. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A legjobb! :) Tölteni szinte lehetetlen, ahhoz túlságosan finomra van vágva, és nedves, kimondottan kézi sodrásra való, még sodróval is nehéz jó cigit csavarni belőle. Én Swan filtert és piros Smoking papírt ajánlok hozzá, nekem legalábbis az a kombó jött be legjobban. Egyébként nagyon jó dohány még a Drum és a Samson, de sajnos itthon évek óta nem kapható. Ezek jellegzetesen füstös illatú dohányok, mert nagyrészt Kentucky dohány van bennük, ezeknek az a sajátossága, hogy a dohányleveleket nem levegőn, hanem nyílt tűz füstjével szárítják.
2016. okt. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!