Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc karácsonyi zenétek?

Mi a kedvenc karácsonyi zenétek?

Figyelt kérdés

Szóval, nem Csendes Éj meg ilyenekre gondolok hanem 'slágerekre' ha lehet így mondani:)

amit pl szívesen hallotok a rádióban.

ötleteket várok:D

előre is köszönöm.


2011. nov. 13. 19:16
 1/5 Stella90 ***** válasza:
88%

Mennyből az anyag

Télanyó itt van, jó a sunája

Jól beüt a fehér hó

Karácsonyra szabadlábat kérek

Puttonyomban két jó golyó

... Kis kúrásom nagy kúrásom

Faszánycsüngő

2011. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nagyon értelmesvagy.

miss IQ kiránynő -.-'

n@piszaron olvastad?;d

elmeszintedhez igazodiik.

inkább azt olvasgasd sokész :@

2011. nov. 15. 18:09
 3/5 Stella90 ***** válasza:
100%
föl sem veszem az ilyesfajta alacsony szintű "oltást"...sajnos ahhoz több kéne...és légy olyan kedves, ne magadból indulj ki...soha az életben nem néztem napiszart...és büszke vagyok rá...de szerintem hiába is magyaráznám neked a dolgaimat, nőnöd kéne még hozzá...nem korban, mentális képességeidben...és nem kérek abból, hogy milyen bunkó vagyok és "iqkirálynő", mert ez inkább téged minősít...gondoltam láttad a horrorra akadva című filmeket, a második részben volt benne ez a nagy rakás cím...azért, mert nem ismered, gond nélkül minősíthetnélek én is téged...de sajnos te már megkaptad a szegénységi bizonyítványt.
2011. nov. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

úúdesötétvagy ;d

azagáz hogy nem ilyen címeket kértem xdd : $$ nekem ég a pofám miattad:D

2011. nov. 16. 16:20
 5/5 Stella90 ***** válasza:
100%

égjen csak :D engem nem izgat a te arcod hogyléte...

de ha ennyire karácsonyi zenét szeretnél, én szeretem az amerikai karácsonyi filmek zenéit. például a reszkessetek betörőkben van néhány, vagy a télapuban. a régebbi stílusú karácsonyi dalokat is szeretem. szerintem igazán vidám hangulatot kölcsönöznek az ünnepnek.

2011. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!