Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Várod már a telet?

Várod már a telet?

Figyelt kérdés
Én nagyon, mert szeretem a hóesést, meg imádom, hogy karácsonykor és Szilveszterkor agyondíszíthetem a lakást, na meg akkor van a szülinapom is.
2011. nov. 16. 14:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én nem különösebben.
2011. nov. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hát persze!
2011. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Én már nagyon várom hasonló okokból amiért te kivéve a szülinapot mert az nekem nem most van.

Boldoggá tesz ha lehet díszíteni a lakást,karácsonyfát,békés és meghitt hangulat van a jó meleg lakásban és odakinn jó nagy pelyhekben hull a hó.

Szerinted idén lesz hó és mikor?Olyan jó lenne ha karácsonykor jó nagy hó lenne!

2011. nov. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nálunk ma reggel annyira megfagyott minden az este, hogy olyan volt, minhtha éjszaka esett volna egy kis hó. Szerintem mivel már most elég télies idő van, lehet, hogy még novemberben is fog esni.
2011. nov. 18. 15:54
 5/16 anonim válasza:
én nagyon várom. főleg a karácsonyt.*-* :)
2011. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
téli szünet *.* :P
2011. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szeretem a hó esést,de főleg a karácsonyt és a szilvesztert.
2011. nov. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én csak a karácsony.a szilveszter és a téli szünet miatt várom,ja meg a hó miatt is
2011. nov. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

utolsó válaszokónak:

De miért csak?

Én meg csak a szülinapom, a karácsony, a hóesés, a szilveszter, a téli szünet, a forró csoki, az ajándékozás, a lakás agyondíszítése, meg ilyenek miatt várom.

Az, hogy a szilveszter, a karácsony, a szünet és a hóesés miatt várod, az nem csak.:D

2011. nov. 23. 16:59
 10/16 anonim ***** válasza:

előző vagyok

az ajándékozást meg a lakásdíszítést én is szeretem,meg a forrócsokit is,úgyhogy igazad van:D

2011. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!