Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nők miért viselik rosszabbul...

Nők miért viselik rosszabbul a telet?

Figyelt kérdés

hallom több helyen hogy a nők nem bírják egyáltalán a telet,jobban fáznak mint a férfiak, vagy ez nem így van?

én arra gyanakszom hogy rossz, lassú a vérkeringésük


2011. szept. 15. 14:51
1 2
 1/12 szamóca.. ***** válasza:
62%
+ túl hiúak normálisan felöltözni. a szép magassarkú csizmákban nem csak a lábujjadba nem emgy elég vér, de általában nem is bélelt, a pufi dzseki nem szép, és a nadrágnak is jól kell feszülnie a popsin :)
2011. szept. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

???

Én még sose hallottam ilyet. A vérkeringés jobb/rosszabb állapota abszolút nem a nemektől függ. (Ráadásul a lassú keringés nem rossz, ahogyan az alacsony vérnyomás sem egyébként...)

Vélhetően azok a nők fáznak, akik nem öltöznek fel normálisan. A meleg pulóver, ami leér csípőig, alatta pamut alsóruha, pamutharisnya és farmernadrág, melegzokni, bélelt, kényelmes téli cipő, nagykabát és sapka-sál segít. ;)

2011. szept. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

nyilván nem a kövér nőkre gondoltam :)

most is este lent voltam pulcsi+farmer ba volt lent

2011. szept. 15. 15:05
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én lány vagyok, és a tél a kedvencem. =) Régebben mindig egy (amolyan nagy fekete Sonata Arcticás) pulcsiban voltam télen, ráadásul télen többet kirándulok, mint nyáron. Én csak azt tudom, hogy a kövér emberek a nyarat nem bírják, de az sem nemhez kötött. =) Viszont én a nyarat is bírom, csak nem szeretem.
2011. szept. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15:05 vagyok, és egyébként nem vagyok kövér. =D
2011. szept. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 hümi ***** válasza:
100%
én se hallottam még ezt... én csak azért nem szeretem a telet mert mindig úgy be kell öltözni, vmikor meg jegesedik az út meg ilyenek.. nekem a Nyár a kedvenc :D
2011. szept. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem csak azok fáznak, akik nem öltöznek fel. Én vastag harisnya, 2 zokni, bélelt bundacsizma, ujjatlan, póló, vastag garbó, kötött kardigán, sál+sapka+kesztyű viseletben is majd halálra fagytam.


Amúgy szerintem azért, mert a a nyár meg a tavasz szebb, mint a tél. Télen eltűnik az összes szín, mindenhol latyak van, már akkor is fázik az ember, ha csak kinéz az aqblakon

2011. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen csak van aki fázósabb és kész. Pl én nagyon az vagyok, halálra vacogom néha magam...

Bár lehet azért van, mert nincs kihez odabújni, és így még hidegebb van.

2011. szept. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
télen akkor szép ,amikor lehullott a szép nagy fehér hó és minden fehér és tiszta az ég és süt a nap.
2011. szept. 15. 15:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyrészt fázósabbak, másrészt jobban hat a kis érzelmi életükre a fényhiány, depik lesznek, majdnem öngyik.
2011. szept. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!