Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? Nemrég...

Ti mit tennétek? Nemrég találtam munkahelyet, és barátot amelyet már el is veszitettem? Folyt

Figyelt kérdés

34éves vagyok van egy kislányom,feleségem,és lakásunk amire hitelünk van.Nemrég találtam egy sofőr állást amivel meg is barátkoztam,olaszországba fuvaroztunk.Nem rossz pénz lett volna,na nem olyan eget rengető a munkához képest,de el lettünk volna belőle. 1hónapig voltam ott,a munkaszerződésemet a 4.hét szombatján irtam alá,vasárnap meg kirugtak.

A főnök egy nagyon kedves szöveggel jött,neharagudjak nem akar haraggal elválni,nagyon meg van velem elégedve,de sajnos anyagi okok miatt le kell állitania egy autót,s mivel én kerültem oda utoljára ugy gondolja hogy nekem is kell távoznom,de legyünk jóban,ha találkozunk valahol,ne elenségeskedés legyen,hanem igyunk meg egy sört,mint ahogyan a barátok szokták.Természetesen megértem a dolgot mondtam.

Volt közben egy másik srác is a cégnél akivel időközben összebarátkoztam,sokat beszélgettünk menetközben cb rádión,hasonló érdeklödési köre van neki,mint nekem.Segítettem is neki sok mindenben,mert ő nem volt nagyon rutinos a pályán,de hát senki se kezdte profiként,nekem is segítettek anno...szzóval ugygondoltam uj barátra tettem szert...

Szóval a lényeg az volt,hogy megforditották a kést a hátamban,szó sem volt kocsi leállitásról...az én ujdonsült barátom barátját vették fel az autóra s a szekér halad ugyanugy tovább.Ezt utólag tudtam meg.

Ti hogy éreznétek,mit tennétek?


2011. nov. 17. 13:21
 1/6 komasa ***** válasza:
Nyilván ilyen helyzetben nem érzi magát az ember felhőtlenül. A főnökök nem mindig egyenesek, és korrektek. Nem tudsz ellene mit csinálni. A kedves volt kollégádat pedig ne tekintsd a barátodnak, mert nem az.
2011. nov. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát valóban nem az,de ha megmondja öszintén,hogy mi a helyzet azt is jobban elviselném,mint ezt.
2011. nov. 17. 13:38
 3/6 anonim válasza:
Én biztos,hogy baromira dühös lennék,hogy átvertek,és először kicsit megcsappanna az önbizalmam (pl emberismeret terén,stb) De mivel úgysem lehet átlátni az egészet,hogy ki kinek nyalt be,ki kinek a haverja,rokona,stb,semmiképp nem okolnám magam,és másokat sem,hanem megpróbálnék tanulni belőle,biztos van mit. Aztán ennyi,nem érdemes sokat agyalni rajta,mert rámész. A hazugságot képtelenség megszokni,pláne ha mi szenvedjük el. Az is lehet,hogy tudat alatt érezted,hogy kamuzik a főnök.
2011. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Éreztem persze,mert sok meloja van,ilyenkor szerintem nem az a célszerü ha leállitunk egy autót.A másik srác már ott volt a telepen a kollégámmal,amikor pakoltam ki a kocsibol a cuccaimat.De biztos nem lehettem benne,csak sejtettem.Meg a "barátom" is folyamatosan arról beszélt előtte,hogy egy ismerőse nagyon szeretne idejönni dolgozni.
2011. nov. 17. 14:03
 5/6 A kérdező kommentje:
A fizetésemet tegnapra igérte,hogy elhozza,de nem ért vele ide,de se baj,még nálam van a céges telója,meg még annyi euró az inditópénzből,amennyivel tartozik.
2011. nov. 17. 14:04
 6/6 anonim válasza:
Na,ha van nálad "fedezet",az jó,hogy anyagilag legalább úgy néz ki, nem vagy megrövidítve...ha nem számítjuk,hogy elveszett ez a pénzkereseti lehetőség.
2011. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!