Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs munkám, nincs pénzem,...

Nincs munkám, nincs pénzem, jönnek az ünnepek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
pfffuuuu hát ez elég kemény. Én tavaly voltam így, bár szerencsére volt munkám igaz annyi pénzel hogy nem haltam éhen, de szerencsémre pont kapóra jött egy plusz munka ugye bútorgyártás mivel szakmám és ugye karácsonyi őrület miatt voltak megrendeléseim is amit haverommal csináltunk így kerestem annyit hogy tudjak ajándékokat venni és legyen karácsonyfa meg egy normális ünnepi ebéd. Esetleg mivel itt a karácsonyi őrület tuti hogy lesznek vásárok, rendezvények, próbálj keresni valami másodállást azok nem fizetnek jól de egy plusz pénz tuti jól jöhet. Én sajnos így nem igazán tudok segíteni.
2011. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem kötelező ünnepelni.Pláne nem kötelező pénzt kiadni.Sok ember nem is tartja,ismeri a karácsonyt,mégis boldog.Amúgy is már rég csak a pénzről szól sajnos!
2011. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
51%
Szerezz munkát.Miért nem szerzel egyet?
2011. nov. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Második, te biztos Jehova Tanúja vagyok.

Miért nem szerzek munkát? Lássuk csak... beadtam egy csomó helyre az önéletrajzomat, de bocs nem, nem, már felvettünk valakit, bocs, most küldtünk el egy embert, mert különben tönkremennénk. Bocs, itt csak családtagok dolgozhatnak. Kis város, nincs állás még a papírboltban sem.

2011. nov. 18. 13:03
 5/6 A kérdező kommentje:
Mármint a második a tanú, nem én. (csak nem lehet utolólag szerkeszteni)
2011. nov. 18. 13:04
 6/6 Stella90 ***** válasza:
100%
szerintem a saját kézzel készített dolgoknak több az értékük, és néha talán még szebbek is...egyébként akinek adod, jól fog esni, ha látja, hogy te magad csináltad és szántál rá időt...
2011. nov. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!