Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a rendőr igazoltat, akkor...

Ha a rendőr igazoltat, akkor én is kérhetem hogy igazolja hogy rendőr?

Figyelt kérdés
Van hogy leigazoltatnak a "rend őrei".Én kérhetem hogy igazolja magát hogy rendőr? Mivel igazolja magát?Mert igazolványt,egyenruhát,fegyvert vehet a józsefvárosin is.Kocsit lophat stb.Mivel kérhetem le és honnan hogy igazi rendőr-e ?
2011. nov. 17. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérheted, hogy mutassa fel a rendőr igazolványát.
2011. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szamóca.. ***** válasza:
100%
kérheted természetesen, az igazolványát köteles felmutatni, vagy nem vagy kötles odaadni az irataid. de nem ajánlom, egyszer ezért majdnem bevittek az örsre. ez egy ok számukra hogy kötözködjenek, mondván te kötöttél beléjük először.
2011. nov. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Persze,hogy kérheted.. Különben honnan tudnád,hogy nem valami csaló-e..
2011. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazolványuk van.Rendőr igazolványt sok helyen lehet venni csupán 10000ft ért.Úgyhogy ezzel nem sokra megyek.Valami más?
2011. nov. 17. 19:48
 5/9 szamóca.. ***** válasza:
100%

hát ez olyan mintha mindennap pénzvizsgálóval járná kisboltba tejért, mert lehet hamisítani.

más lehetőség nincs, nézz utána hogy milyen jelei vannak a hamis jelvénynek, de ez meg olyna, ha tényleg rendőr és elkezded vakargatnia jelvényt h "ez hamis" akkor bevisz. ha meg tényleg hamis, és nem rendőr és elkezded vakargatni hogy hamis-e tuti agyonvernek:D

inkább add oda az irataid, ha ellopják is jobb mintha ellopnák ÉS agyonvernének

2011. nov. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A jelvényszám és a rendőrigazolvány alapján készséggel segít a jard :), hívd fel őket.
2011. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérheted, csak hát amikor roppant szellemesnek érzed magad, akkor ünnepélyesen megmutatja az igazolványt. És te az arcodra fagyott vigyorral borulsz lassan a 100 fokra hevített, 40% -os gyógynövénytartalmú betonra.
2011. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utálom a rendőröket.Ezért akarok kicseszni velük.Fuck the Police
2011. dec. 3. 15:59
 9/9 anonim válasza:
Szerintem nem érdemes kötözködni, kicseszni úgy sem tudsz velük, de ez a "fuck the police" szöveg is.. ha valami bajod van őket hívod nem ?!..
2012. dec. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!