Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha lejárt a műszakim, és most...

Ha lejárt a műszakim, és most nem tudom megújíttatni, mi történik, ha igazoltat a rendőr?

Figyelt kérdés
sokba kerül a javítás, és nincs rá pénzem pillanatnyilag. olyan helyen dolgozok, ahová tömegközlekedéssel nem jutok el... muszáj használnom....
2011. máj. 3. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:

- ha rossz napja van a rendornek, leveszi a rendszamod, +penzbirsag (ujra muszakiztatni pedig szinte lehetetlen, toebbfele engedely kell, hatosagi...stb. mert ott meg a jo Istenbe is belekotnek)


- ha jo passzban van, elenged egy ejnye bejnyevel, es mondja hogy miharamabb csinaltasd meg.

2011. máj. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja es az ujra muszakiztatas, ha leveszik a rendszamot, kb 150ezer ft osszesen.
2011. máj. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
72%

Nem veszik le a rendszámot! Elveszi a forgalmit , megküldi az okmányirodának. Onnan kiértesitenek téged kapsz egy papirt azzal viszed müszakira az autót és kész.

Bárhova viheted müszakiztatni ahová szeretnéd és ugyan ugy foglalkoznak veled mintha csak egyszerüen vinnéd müszakira.

Tudom én is jártam igy karácsony előtt ;)

Ja és kaptam 30000 ft büntetést.

Ennyi történt , nem kell ijesztgetni senkit hogy nem lehet vizsgázatani meg ilyen baromságok.

2011. máj. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ha biztositás nincs akkor veszik le a rendszámot és akkor kaphatsz 150 e ft büntetést , de elsőre akkor sem adják a maximumot kb a felét szabják ki ennyi.

Akkor van csak gond ha a rendőr azért veszi el a forgalmit mert valami hibát talál az autón , vagy tuningolt a verda , akkor kel kpm vizsgára vinned!

2011. máj. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha elkap a rendőr nem úszod meg a büntetést. Nekem elvették a forgalmit, és egy hónap múlva kaptam egy papírt, amivel csak a Nemzeti Közlekedési Hatóság kirendeltségeinél lehetett vizsgáztatni a kocsit. Ott biz mindent megnéztek, és szőröztek a kocsival. Aknára állították. Meg kellett kennem, hogy átmenjen, mert belekötöttek, hogy hibás a fényezés, és esztétikailag nem felel meg, meg hogy nem volt lekenve alvázvédővel rendesen egy hegesztés az alján a kocsinak.
2011. máj. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ekkora hülyeséget rég hallottam mint amit "18:40-es" írt.


Rendszámot levenni BIZTOSÍTÁS miatt? Ökörség!


Jegyezzétek meg:


A rendszámot a rendőr csak akkor veszi el, ha az


1. hamis,

2. meghamisították,

3. azzal egyéb módon visszaéltek (pl. más járműre rakták fel)


Biztosítás hiánya miatt pénzbüntetés jár az üzembentartónak (tehát nem feltétlenül a járművezetőnek, csak ha az egyben az üzembentartó is).


A témához:


Mint már előttem írták lejárt műszaki esetén forgalmi el, + helyszíni bírság vagy szabálysértési feljelentés.

2011. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha gurul a verda,jó a fékek, kormánymű, indul és nincs szétrohadva vidd el műszakira, és ott mondd meg hogy munkába csak ezzel tudsz járni, lehet megadják a műszakit,mert az olcsóbb megoldás mint ha rendőr találkozó után viszed el..
2011. máj. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha megbukik a vizsgán, nem kerül semmibe, mert csak a sikeres vizsga után kell fizetni a Nemzeti Közlekedési Hatóságnál. Nálam is így volt. Ne maszekhoz vidd, mert ő akkor is kér érte pénzt, ha megbukik.
2011. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!