Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak egy nálam...

Mit csináljak egy nálam 2-szer nagyobb gyerekkel?

Figyelt kérdés

Nyáron ugyanide a bulihelyre készülődtünk, mint ahova ma megyünk, alapoztunk, a gyerek feleslegesen belém kötött, én nem szítottam őt, inkább elmentem, de ő nem tágított, és orrba vert, elájultam pár pillanatra, és még arcon is rúgott a szemétláda! Eltört az orrom, el is ferdült, plusz szilánkos arccsonttörés lett az eredménye. A feljelentés hiábavaló volt, mert ez volt augusztus 13-án, azóta voltunk kihallgatáson a haverokkal akik velem voltak, de azon kívül semmi!!

A gyerek itt lakik 3 utcára tőlem, tartok is tőle, de attól még szeretném magam jól érezni a haverokkal. Ugyanoda megyünk, ahova akkor, mert kedvenc bulihelyem, de ha megint belém kötne mit csináljak?? (de akárki más is ha belém kötne?) Nem pont technikákra gondolok, mert azt be kell tanulni, hanem pl. mik érzékeny pontok, figyelemelterelés, stb!? Nem vagyok kis darab (kb.180cm, és kb. 100 kiló), meg puding sem, de ő azért erősebb, meg technikásabb, mert tizenvalahány évig K1-ezett, meg gyúrós is, tehát nem az én súlycsoportom!!

Mit lehet tenni az ilyen emberek ellen?


2011. nov. 19. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Kerüld el. Ha cseszegeted, bosszút állsz, te fizetsz rá. Polgári pert kellett volna indítanod egyébként ellene.
2011. nov. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Látlelet, rendőrségi feljelentés és ezzel párhuzamosan polgári bíróságon kárigény benyújtása, anyagi és nem anyagi viszonylatban. Téged testi és lelki sérülés ért, egy jobb ügyvéddel durván meg lehet szántani anyagilag a faxfejet.

Rendőrségen hivatalból kötelesek eljárni ilyen fokú testi sértés esetén. Ha előtte volt ilyen jellegű ügye, könnyen sittre kerülhet, ott majd erősködhet a 90%-ban cigány cellatársakkal...

2011. dec. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!