Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék beruházni egy...

Szeretnék beruházni egy gázpisztolyra, mik a teendők?

Figyelt kérdés

Nos a kérdés adott, 18 év életkoromat már hónapok óta betöltöttem, pénzem meg van rá, engedély kell hozzá? Csak hogy ne legyek hülye mert utána olvastam, de azért megkérdezem azokat akik már vásároltak, elég ha bemegyek egy boltba ami erre szakosodott és mondom szeretnék venni?

Kint az utcán miként viselhetem?

Ha akarom kivihetem az erdőbe kipróbálni, vagy történetesen gyakorolni hogy gyorsan tudjak vele lőni?


2011. nov. 21. 02:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szabadon tartható. Otthonvédelemre, tehát ha csak otthon használnád, nem kell rá engedely.

Amennyiben viselni akarod, be kell menni a rendőrkapitányságra és engedélyt kell rá kérni, amit 2-3 hét alatt megkapsz. Viselni, csak tokban, nem látható helyen lehet. (Pl. kabát alatt hónaljtokban)

2011. nov. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Neee!!!Hónaljtok?!!Hol élsz te?Most szerinted azt a rohadt gázpisztolyt önvédelemre akarja használni, vagy csak "sztivin szegálosat" akar játszani??

Kedves kérdező!Ajánlanám neked a Fegyvervideo című internetes oldalt.Ott elég sok gázpisztoly teszt van, meg azt is elmondják néhányszor, hogy hónaljtokot csak a tudatlan rambóimitátorok veszne a gázpisztolyhoz.


Ja, és még egy tanács:Revolvert vegyél!

2011. nov. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csak egy példa volt. Tök mindegy milyen tok, lényeg, hogy utcán nem látszódhat.
2011. nov. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16:21-es vagyok.Bocs, hogy neked ugrottam,amit írtál, az különben teljesen jó volt.
2011. nov. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ezaz, ne vitatkozzatok:)!

Köszönöm a válaszokat egyébként, és milyet ajánlotok egy kezdőnek? Sokan mondják csak forgótárasat, öntöltőset ne mert az szívós ügy lehet.

Tehát? Köszi a tanácsokat!

2011. nov. 22. 18:31
 6/14 anonim ***** válasza:

16:21-es vagyok.Bocs, hogy neked ugrottam,amit írtál, az különben teljesen jó volt.


Semmi gond.


A kérdésre: Én is forgótárasat javasolnék, mert ott ha nem csattan el egy patron, a dob továbbfordul és a következő patron elsü.

Ha ugyanez táras öntöltőnél fordul elő ott a vége.


Olvass utána, például itt: [link]

2011. nov. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*elsül
2011. nov. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Öntöltőt csak akkor érdemes venned, ha tűzijátékozni akarsz vele.Egyébként mindenképpen revolvert!Én pl. a Röhm RG89n-t ajánlanám.Megbízható középkategóriás fegyver
2011. nov. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És melyik az a gázpisztoly ami képes gumilövedék kilövésére is? Hallottam vannak akik úgy vesznek direkt, és nekem is úgy jobb lenne.
2011. nov. 23. 20:09
 10/14 anonim ***** válasza:

pl.A Magnum Defener, a Keserű Revenge vagy az Onesta.De a gumisnak az a hátránya, hogy arra nem lehet engedélyt váltani.Tehát otthon szabadon tarthatod, viszont közterületen nem viselheted.Ezért inkább ne vegyél gázos önvédelemre gumisat.Meg,ha jól tudom, a gumis nehezebb is, más a kialakítása is.Ja, és ezen az oldalon egy rakat gumilövedékes fegyver fel van sorolva, válogass:

[link]

2011. nov. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!