Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék beruházni egy...

Szeretnék beruházni egy gázpisztolyra, mik a teendők?

Figyelt kérdés

Nos a kérdés adott, 18 év életkoromat már hónapok óta betöltöttem, pénzem meg van rá, engedély kell hozzá? Csak hogy ne legyek hülye mert utána olvastam, de azért megkérdezem azokat akik már vásároltak, elég ha bemegyek egy boltba ami erre szakosodott és mondom szeretnék venni?

Kint az utcán miként viselhetem?

Ha akarom kivihetem az erdőbe kipróbálni, vagy történetesen gyakorolni hogy gyorsan tudjak vele lőni?


2011. nov. 21. 02:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
www.gunbox.eu ez egy fegyverbolt, Pesten és Budán is megtalálható. www.gazpisztoly.hu itt mindent megtudhatsz a gáz- riasztó pisztolyokról. Revolverrel nem kell sokat gyakorolni, csak be kell tölteni és már is lőhetsz. Nincsenek biztonsági alkatrészek, ezért ha nem értesz hozzá, csak óvatosan bánj vele. Én tegnap vettem magamnak egy Keserű Vipert 20ezerért, feketébe, de erre is ügyelj, ha már veszel (Keserű, Ekol, vagy ezek az olcsóbb török márkák), akkor nikkelezettet vegyél, az nem kopik, de pl. a Rhöm-nél nem sokat számít, hogy fekete, vagy nikkel, a minőségen nem változtat. És még a revolver mellet szól, hogy ezek az olcsóbb fajták is teljesen megbízhatóak, max. ennél a típusnál az ütőszeg az, ami eltörhet. Gyakorlás: kiránt, kilép, dupláz. Ez annyit tesz, hogy a fegyveredet a (ZÁRT!!) tokból kirántva ellépsz a képzeletbeli ellenségtől, és lősz kettőt, hármat, hogy biztosan kiüsse. Ha kell még bárminemű információ, küldj egy privát üzit. (:
2011. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsónak a hasznos információkat!
2011. dec. 12. 13:30
 13/14 anonim ***** válasza:
Nincsmit :D
2011. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

olyan gázpisztoly legyen,ami gázpisztoly,és emelett gumizni is tud:

használtan:

rg79 6 lövetű mind.

rg89s

rg89 IK KA KB KC KD ritkán KE

2013. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!