Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Porozásra nagyon rálehet...

Porozásra nagyon rálehet kattanni? Pl. : kati, zsuzsi ilyenek.

Figyelt kérdés
az első alkalom utánn mennyire lehet rákattanni?
2011. nov. 21. 14:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Milyen Hargitai? Beáta?
2011. nov. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
inkább valaki adjon nekem zöldet :D
2011. nov. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Felejtsd el! Láttam csúnyát a témában-csúnya volt.

Kb. 8 éve zöldeztünk kb. 6 hónapot, aztán spuriztunk, bogyóztunk: an, az utóbbi kettő is odavert, 1 év után elegem is lett. A zölddel ilyen gond nem volt, de lelkileg szép lassan rádszáll az is, úgyhogy csak ésszel, mértékkel. Heti, kétheti egy cigi elmegy, ha mellette megvan a normásli életed, célokkal, barátokkal, csajokkal.

2011. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kati az egy fos, egyébként rá lehet kattanni, bnőm egy időben rajta volt, de megszakadt a kapcsolata a drogos emberkékkel így abbahagyta, és az egyik vendégem katizás miatt nem jár már hozzám mert leesett a körme. (napi szinten tolja)
2012. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 cdx válasza:

Szerintem ne használj ilyen sz*rokat. Egyre nehezebben ellenőrizhető anyagokból készülnek az új partydrogok és egyre nagyobb károkat okoz a használójának.

Ezektől az új anyagoktól egyre több a beteg ember. Olvass utánna eddig milyen betegségekről tudnak miket okoztak és gondolkozz el megéri-e? Szerintem nem és nem te leszel az akinek pont semmi baja nem lesz majd tőlük.

Ha valami egészségtelenhez van kedved inkább igyál alkoholt de csak ha elmúltál 18. Ha nem bagy annyi meg főleg eszedbe se jusson semmi tudatmódosító se legálás se illegális.

2012. febr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 cdx válasza:
Bocs a helyeírási hibáért :)
2012. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!